Пекло. До чого сниться Пекло

Сон, в якому Ви побачили себе в пеклі — передвіщає, що в реальному житті Ви піддастеся спокусам, які майже розорять Вас і погублять Вашу душу.

Бачити в пеклі своїх друзів — пророкує біди і важкі турботи. Можливо, Ви почуєте про нещастя, яке сталося з кимось із Ваших друзів.

Кричати в пеклі — знак того, що Ваші друзі виявляться не в змозі допомогти Вам вибратися з пастки, в яку Вас заманили вороги.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо ви просто спостерігаєте пекло — вас чекають докори сумління за скоєні раніше погані (навіть незначні, на ваш погляд) вчинки.

Якщо ви відчуваєте особисту присутність в пеклі — незабаром ви знайдете віру в Бога.

Сонник від А до Я
Якщо приснилося, ніби ви опинилися в пеклі — остерігайтеся піддатися спокусі, бо це підірве вашу ділову і моральну репутацію.

Побачений з усіма жахами і тортурами пекло — як би закликає вас очистити душу каяттям в поганих вчинках.

Зустрівши в пеклі своїх друзів — чекайте нещасть і обтяжливих турбот; крім того, ви дізнаєтеся про тяжке становище когось з близьких.

Потрапити в пекло під впливом якоїсь вищої сили — викликати заздрість оточуючих власним досягненням успіху.

Перебувати в пеклі і кричати, не в силах стримати страх — значить, наяву щось не заладиться, а друзі будуть безсилі допомогти вам.

Якщо вам вдалося вибратися з пекла неушкодженою і цей кошмар скінчився сам собою — стало бути, і в реальному житті вам вдасться уникнути небезпеки, що загрожує.

Жіночий сонник
Потрапити у сні в пекло — до швидкоплинному погіршення обставин вашого життя.

Вийти з пекла неушкодженим — знак порятунку від небезпеки.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі