Перець. До чого сниться Перець

Якщо вам присниться, що ви обпекли собі мову перцем — значить ваше оточення відвернеться від вас, засуджуючи ваше пристрасть до пліток.

Зростаючий червоний перець — обіцяє вам бережливого і самостійного супутника в подружньому житті.

Зв’язка червоного стручкового перцю — сповіщає, що ви будете наполегливо захищати свої права.

Сон, в якому ви мелете чорний перець — попереджає вас про те, що ви можете стати жертвою витонченого обману.

Розсипаний чорний перець — передвіщає різкий докір або сварку.

Якщо дівчина в сні додає собі в їжу чорний перець — значить, її обдурять друзі.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви обпекли мову перцем — це означає, що ваш обранець буде засуджувати вас за любов до пліток.

Червоний перець на грядках — передвіщає дівчині бережливого і багатого чоловіка. Дівчину, якій наснилося, що вона додає в їжу чорний перець — обдурить кохана людина.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гострий перець уві сні — передвіщає образу.

При цьому червоний перець — це знак сварки і роздратування, чорний — внутрішніх хворобливих переживань.

Якщо уві сні ви додаєте в їжу перець — сон підказує, що причиною ваших неприємностей може стати ваша власна різкість або необережність. Після такого сну вам слід уникати конфліктів, а якщо конфлікт все ж стався, то постарайтеся не зациклюватися на власних переживаннях, інакше ваші негативні емоції ще більше погіршать ситуацію.

Перець солодкий — апетитні, м’ясисті плоди солодкого перцю — віщують успішну реалізацію планів і радість в будинку. Можливо, якісь події викличуть пожвавлення в колі вашої родини і благотворно позначаться на ваших взаєминах з близькими.

Сонник для всієї родини
Якщо у своєму сновидінні ви мололи чорний перець — для вас існує реальна небезпека незабаром стати жертвою витонченого обману. Так що ні в якому разі не вдавайтеся в сумнівні афери типу покупки акцій якого-небудь «ну дуже надійного банку», а також відкладіть на час обмін валюти, продаж землі та іншого рухомого і нерухомого майна. Крім того, якщо дівчина уві сні додає собі в їжу чорний перець, значить, незабаром її обдурять друзі.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви вирощуєте солодкий перець — то в реальності випробуєте досаду, розмовляючи з людиною, яка не здатний вислухати співрозмовника і перериває вас на кожному слові.

Горький червоний перець, зростаючий в домашніх умовах — означає, що вам загрожує втрата роботи або якихось цінностей, якими ви дуже дорожите.

Використовувати перець, готуючи гостре блюдо — це знак вашої невдачі через нетерплячого прагнення випередити події.

Обпекти собі мову перцем — наяву зустрінетеся з людиною, серце якого відтане при знайомстві з вами.

Молоти уві сні перець — передвіщає тяготи і злигодні, після подолання яких прикрі дрібниці життя перестануть виводити вас із себе і ви просто перестанете сприймати їх серйозно.

Робити уві сні перцівку на спирту або пити її — це означає, що вам слід бути більш енергійної і діяльної, якщо хочете дійсно домогтися прогресу в справах.

Ставити уві сні собі на груди перцевий пластир — передвіщає конфліктну ситуацію в сім’ї через вашу дратівливості.

Сонник XXI століття
Бачити у сні перець — до неприємностей, чорний перець — до переслідування, печалі, досади, червоний — до неприємних переживань через власну нестриманість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі