Переляк. До чого сниться Переляк

Бачити у сні, що ви перелякані — передвіщає поранення при нещасному випадку.

Бачити інших переляканими — означає близьке страждання і сумні видовища. Сни такого роду часто бувають викликані нервовими і гарячковими станами перезбудження. Якщо це так, то потрібно негайно вжити якісь дії, щоб усунути причину. Такі сни або бачення включаються, коли сон чим-небудь порушується. Втім, іноді цей сон є передвістям деякої тривоги.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви дуже чогось злякалися — передвіщає небезпеку і сварки через дрібниці. Налякати когось — отримати травму в результаті нещасного випадку.

Злякатися уві сні темряви — означає, що ваші вороги можуть заманити вас у пастку перетворений дружби і помилковим інтересом до ваших успіхів. Злякатися уві сні дикого звіра, який нападе на вас із засідки — наяву це віщує тривогу і ревнощі близької людини.

Злякатися чиєїсь потворною зовнішністю — вас чекають неприємні переживання через людини, яку ви вважали тривалий час своїм другом.

Жіночий сонник
Переляк, злякатися — сни такого роду часто бувають викликані нервовими і гарячковими станами, перепорушенням. Якщо причина в цьому, вам потрібно негайно спробувати усунути стресову ситуацію. Іноді такі сновидіння включаються, коли сон чомусь порушується. У деяких випадках ваш переляк у сні може передвіщати неспокійні події, високу ймовірність травм наяву.

Сонник XXI століття
Злякатися чогось у сні — виходить, наяву може статися біда чи нещастя.

Якщо ви відчуваєте у сні страх — це означає, що вам загрожує небезпека від випробовуваних вами райдужних надій або таємні турботи.

Якщо уві сні вас намагаються залякати — значить, ви несерйозно ставитеся до деяких своїх обов’язків, що згодом поставлять вам в провину.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні ви злякалися чогось — то в реальному житті вас чекає нервове потрясіння. Можливо, для вас воно не буде несподіваним, тому що в глибині душі ви чекаєте відповідного події, але сподіваєтеся, що воно не станеться скоро. Потрясіння, безсумнівно, пов’язане з вашою роботою.

Якщо ви уві сні злякали когось — то наяву можете здивувати своїх рідних і близьких несподіваною новиною.

Сонник закоханих
Сон, в якому вас щось налякало — означає, що в інтимному житті, в якій ви давно вже звикли до буденності і повсякденності, раптово спалахнуть нові відносини, пристрасні й несподівані.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі