Перемога. До чого сниться Перемога

Побачити сон, в якому ви здобули перемогу — передвіщає вам і наяву чудове поразку ваших давніх ворогів. Ви будете мати успіх у всіх жінок, яку б ви не побажали.

Сонник Медеї
Перемога у сні в будь-яких іграх — не тягне перемоги наяву. Вона попереджає, що ваш підхід до життя не надто серйозний.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Брати участь у сні в чесній битві і перемогти — вірна ознака того, що ви маєте всі шанси з честю подолати всі труднощі і перепони, хоча вам і доведеться відстоювати свої інтереси. Іноді такий сон — може передвіщати нетривалу хвороба, з якою ваш організм легко впорається.

Успішно змагатися в будь-яких видах спорту — дуже хороший сон, що передвіщає вам успіх у справах і відмінні взаємини з оточуючими.

Сонник від А до Я
Сон, де ви здобували перемогу в якійсь сутичці — передвіщає позбавлення від хвороби і поправлення справ, а також підвищену увагу з боку чоловіків. Якщо ж ви переможені більш сильним противником — значить, здійсненню ваших добрих намірів завадять явні і таємні недоброзичливці з вашого найближчого оточення.

Сон, в якому ви перемогли на виборах — передвіщає пожвавлення трудової діяльності і гармонію в сімейних відносинах.

Здобути перемогу в спортивному змаганні — наяву НЕ буде відбою від шанувальників.

Хворіти у сні за команду, яка здобуває перемогу до вашої великої радості — передвіщає веселе проведення часу і відпочинок від усіх справ.

Переживати за перемагати команду — доля поверне вам свою прихильність і незабаром вдасться з лишком покрити понесені вами збитки.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви здобули перемогу над кимось — може збутися буквально відносно ваших давніх ворогів. Крім того, чоловікові він може передвіщати оглушливий успіх у жінок.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі