Переправа. До чого сниться Переправа

Очікувати човна, щоб переправитися на інший берег швидкої і каламутній річки — передвіщає розлад прекрасних планів і виникнення непередбачених обставин, які поміщають виконанню найблагородніших бажань.

Переправлятися через чисту спокійну річку — обіцяє вам щасливе досягнення цілей і, велику удачу, якої увінчає вас доля.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні переправу або переправлятися через річку самому — знак прийдешніх змін у вашому житті. Нерідко такі сни сняться перед закінченням якогось етапу робіт або завершенням чергового життєвого періоду. Чим чистіше і спокійніше вода в річці — тим успішніше обіцяє складатися ваша справа.

Бурхлива течія — говорить про складнощі і перешкоди, які можуть виникнути у вас на шляху. Можливо, домогтися успіху вам заважають ваші ж бурхливі емоції.

Брудна, каламутна вода — ознака захворювання і браку життєвих сил. Такий сон закликає вас вчасно подбати про своє здоров’я.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви переправлятися через річку вбрід — до ускладнень в справах і хвороби близьких людей, якщо верхи на коні — наяву випробуєте численні труднощі і невдачі.

Долати дрібну річечку на машині і все-таки застрягти посеред потоку — знак того, що тимчасовий застій у справах не збентежить вас.

Перебиратися через глибокий провал по перекинутого з краю до краю канату — наяву дозволите собі погано відгукнутися про хороше по суті людину, до якої чомусь ставитеся з упередженістю.

Переправлятися через водойму вплав — виконання бажань і сприяння у всьому, на човні — знак занепокоєння, яке змусить вас звернути серйозну увагу на стан справ, якщо хочете уникнути труднощів.

Переправлятися на поромі — до розладу сімейних справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі