Перевал. До чого сниться Перевал

Бачити у своєму сновидінні, що ви піднялися на перевал — означає, що наяву ви близькі до того, щоб подолати найбільш важкий етап у тій чи іншій справі.

Якщо хворому сниться сон, в якому він перебуває на перевалі — це може означати перелом в перебігу його хвороби і початок одужання.

Підніматися на крутий перевал — означає, що вам необхідно сконцентруватися, зібравши сили для ривка, слідом за яким послідує розслаблення.

Бачити з перевалу довгий ланцюжок величних гір — означає, що якийсь ваша справа отримає довгий продовження.

Якщо ж гори за перевалом виглядають похмуро і незатишно — схоже, наяву ви беретеся за справи, які нічого, крім втоми, вам не принесуть.

Дістатися до перевалу і побачити за ним обрив — знак того, що в якомусь скрутному починанні ви досягли апогею, і намагатися його поліпшити не слід — це тільки зашкодить і вам, і вашій справі.

Сонник для всієї родини
Перевал — яка б проблема ні нависала над вами в даний момент, можете бути впевнені, що буквально через день-другий все вирішиться найкращим чином і ви забудете про колишні турботи. Але є можливість того, що, домагаючись бажаної мети, ви «підете по головах» оточуючих, що загрожує деяким охолодженням відносин з друзями та знайомими. Щоб цього не сталося, постарайтеся бути уважнішими до тих, хто знаходиться поруч з вами, і тим більше до тих, хто вам допомагає.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі