Перевертень. До чого сниться Перевертень

Побачити в сні перевертня — означає, що ваші уявлення про будь-які людях або події, м’яко кажучи, не відповідають дійсності. Сон підказує, що люди, яким ви симпатизуєте, на ділі можуть виявитися «вовками в овечих шкурах», а події, що представляються хорошими, доставлять вам масу неприємностей. Відповідно, вірно і зворотне: ті, кого ви побоювалися, можуть проявити до вас дружелюбність, а якісь ваші страхи не виправдаються.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви побачите перевертня — незабаром вас оточать люди, яким ви не довіряєте, але будете змушені працювати з ними.

Спроба вбити перевертня — свідчить про те, що ви не зможете висловити неприємного вам людині все, що ви про нього думаєте.

Якщо вам приснилося, що ви перевертень — остерігайтеся помилок і рішень, про які згодом пошкодуєте.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилося, що Ви перевертень — скоро Вас почне переслідувати відчуття, що Ви робите неправильно, але за підтримки друзів зможете розібратися в собі і своїх справах.

Бачити у сні перевертня — означає незабаром мати справу з лицемірним і брехливою людиною.

Намагатися вбити перевертня — говорить про те, що Ви занадто тактовні і м’які, тому не наважуєтеся виказати неприємного для Вас людині своє невдоволення і продовжуєте мучитися.

Якщо уві сні перевертень накидається на Вас або заподіює Вам шкоду — наяву Ви постраждаєте від нечесної людини.

Якщо дівчина, що збирається заміж, бачить такий сон — їй слід ще раз подумати над пропозицією про заміжжя.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі