Перехрестя. До чого сниться Перехрестя

Якщо ви стоїте в сні на перехресті — це означає, що ви не зумієте скористатися сприятливими обставинами для досягнення своїх цілей.

Якщо ви не можете зважитися, по якій з доріг йти — це віщує вам безліч турбот, які раздражат вас своїм достатком і мізерністю.

Якщо ви уві сні виберете одну з лежачих перед вами доріг, щоб піти по ній — наяву доля буде вподобу вам. Цей сон підштовхне вас до вірного рішення вельми серйозної проблеми чи у справах, або в любові.

Сонник Фрейда
Перехрестя доріг — символізує раптові зміни у вашому сексуальному житті, причому зовсім не обов’язково, що ці зміни будуть на краще.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви стоїте на роздоріжжі — передвіщає труднощі в сердечних справах. Можливо, ви будете відчувати нерішучість.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Перехрестя уві сні — знак складного вибору і внутрішніх сумнівів. Зазвичай такий сон передвіщає, що найближчим часом ваші інтереси можуть увійти в суперечність з інтересами інших людей або ж вас будуть роздирати суперечливі почуття і бажання.

У кожному разі, образ перехрестя уві сні — закликає вас позбутися сумнівів і прийти до якогось певного рішення, не втрачаючи при цьому належної обережності. Супутні образи сну можуть підказати, який вибір обіцяє бути найбільш сприятливим.

Сонник від А до Я
Якщо ж ви пасажир громадського міського транспорту та сильно спізнюєтеся, а зелене світло все ніяк не запалюється — стало бути, у реальному житті ваша пропозиція буде відкинуто і ви залишитеся ні з чим.

Бачити посеред перехрестя міліціонера-регулювальника — вам не вистачає хорошого порадника, чию роль бездоганно виконував виїхав від вас ненадовго друг.

Військовий регулювальник на міському перехресті — ваші плани різко зміняться у зв’язку з несподіваним поверненням коханої людини.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився перехрестя — це означає, що в найближчі дні вам доведеться вирішувати дуже серйозну проблему. Ви повинні будете зробити вибір між прихильністю до однієї людини і сексуальним потягом до іншого. Якщо уві сні ви перебували у хорошому настрої — проблема вирішиться досить швидко і легко.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі