Перли. До чого сниться Перли

Побачити в сні перли — віщує добрий бізнес, успішну торгівлю і удачу в громадській діяльності.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її коханий дарує їй перли — вона буде надзвичайно щаслива: її чекає і веселощі, і задоволення, а також люблячий, вірний наречений, якому чужа егоїстична ревнощі, що руйнує щастя.

Якщо жінка втрачає або розсипає перли — вона буде страждати від невимовних печалей.

Для молодої жінки захоплюватися в сні перлами — означає, що чиста любов наповнить її душу, і вона зробить все, від неї залежне, щоб сподобатися обранцеві.

Сонник закоханих
Молода жінка, якій уві сні коханий дарує перли — буде щаслива в коханні. Її обранцем буде турботливий вірний і відданий людина, якій чужа сліпа ревнощі, що приносить нещастя.

Однак втратити або розсипати уві сні перли — означає сум від самотності і нездійснених надій.

Коли дівчині присниться, що вона захоплюється перлами — це означає, що вона спробує сподобатися обранцеві і зробить для цього все, що в її силах. Такий сон обіцяє чисту, щиру любов, звеличує душу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Перли уві сні — це хороший знак, що передвіщає радість і удачу.

Жінці отримати у сні перли в подарунок — може передвіщати щасливе заміжжя.

Перебирати в’язку перлів — ознака того, що ви стоїте на порозі щасливою смуги свого життя.

Чорна перлина — вказівка ​​на фатальну пристрасть або небезпечне захоплення.

Розсипати уві сні перли — застереження про те, що ваша необережність або недбалість загрожують зруйнувати все ваше щастя.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ваш улюблений підніс вам в якості подарунка прекрасний перли — удача не обійде вас своїм розташуванням. Вам належить швидке заміжжя, яке принесе у ваше життя не тільки справжнє щастя, а й непогані гроші.

Сон, в якому вам не вдалося зберегти перли (він розсипався, або ви його десь загубили) — передвіщає вам серйозні втрати і різні нещастя. Причому вона може несподівано застати зненацька як вашого нареченого, так і вас самих. Будьте обережні і по можливості постарайтеся негайно змінити той спосіб життя, який звикли вести.

Якщо вам наснився сон, в якому ви в розгубленості шукаєте свого судженого серед великої кількості дуже схожих на нього молодих людей — вас чекає нелегкий вибір, знову ж серед багатьох і багатьох претендентів.

Сонник Нострадамуса
Бачити у сні прикраса з перлів — такий сон пророкує появу на землі видовища надзвичайної краси, свідки якого отримають якесь одкровення, яке переверне їх звичайне життя.

Розкрити уві сні раковину і побачити там перлину — такий сон пророкує несподіване подія, яка серйозно потрясе психіку багатьох людей.

Бачити у сні чорний перли — страшне передвістя, що загрожує приходом темних сил. Найжахливіше полягає в тому, що люди з тонкою нервовою організацією будуть служити злу, не підозрюючи про це, немов підкоряючись гіпнозу або магічного впливу злого початку.

Якщо уві сні ви купуєте рідкісну перлину — це означає, що в вас прихований величезний потенціал, який несподівано виявиться під впливом раптових змін.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите перли — до успіхів у підприємництві, торгівлі та громадської діяльності. Неймовірно великі перли — означає, що незабаром ви закохаєтесь з першого погляду і докладете всіх зусиль, щоб викликати відповідні почуття у вподобаного вам людини.

Якщо уві сні вам дарує перлове намисто наречений або чоловік — наяву вас чекають радісні події, повні веселощів і задоволень, які відвернуть вас від важких переживань з приводу недавнього нещастя в сім’ї.

Втратити уві сні дорогу річ з перлами — передвіщає страждання від того, що вас не розуміють і не оцінюють належним чином в сім’ї.

Сонник XXI століття
Бачити у сні перли — до радості, народженню сина, брати його в руки — до багатства, носити — до страждань, надягати його на себе у вигляді прикрас — знак, що ви чогось соромитеся, отримати в подарунок — до клопотів і турбот, самому дарувати — до невдачі в майбутньому справі, купувати — до клопотів, розсипати намисто з перлів — до клопотів і сльозам, нанизувати його на нитку — до невдачі.

Англійська сонник
Перли — це дуже сприятливий сон, що передвіщає, що нагородою за Ваш наполеглива праця стане значне стан, вагу в суспільстві.

Якщо уві сні Вам дарують перли — це означає одруження на прекрасній дівчині, доброзичливою, освіченою, яка зробить Вас щасливим.

Якщо дівчина бачить у сні, що хтось прикрашає її перлами — це віщує заміжжя з багатою людиною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі