Перша місячна фаза

Перша фаза починається з молодика. Протягом перших двох днів Місяця не видно на небосхилі. У цей час людина найбільш ослаблений, знесилений, енергетичні ресурси організму — на мінімумі. Страждає імунітет, можливі помилки, збої в поведінці. Нас відвідують страхи, пригніченість, депресія. Але в такому стані є і свої переваги: ​​організм скидає з себе тягар, накопичений за весь попередній місячний місяць.

Потім на небозводі з’являється вузенький серпик Місяця — і можна зітхнути вільніше. Ми відчуваємо, як наростають приховані всередині нас сили. В цей час організм як би проживає свою молодість, він знову росте і розвивається, налаштований на споживання енергії, отримання її ззовні, він економить сили, майже їх не витрачає.

У першу фазу, від молодика до першої чверті, людина особливо активний. Однак цей період не можна вважати найсприятливішим для здоров’я: перша фаза — час загострення хронічних захворювань. У міру зростання Місяця ми стаємо сильнішими, як би готуємося до майбутніх перемог і звершень. Ближче до зміни місячних фаз слід бути акуратніше, уважніше до себе і оточуючих. У такі дні люди стають менш врівноваженими і більш конфліктними. Підвищується гострота емоційного сприйняття світу.

Перша фаза — хороший період для зміцнювальних здоров’я процедур. Це час, коли посилюється дія медичних препаратів, ефективніше засвоюються вітаміни і мінеральні речовини, особливо магній, кальцій і залізо. У зазначені дні будь-які процедури надають більш ефективний вплив, ніж в інші фази. Однак нарівні з такими корисними властивостями в повній мірі дають про себе знати і негативні. У першу фазу більш сильно проявляються отруєння та алергії. У цей же час відбувається вельми активне накопичення жирів. Тому, якщо ви стежите за своєю вагою, враховуйте: в цей час кожна з’їдена цукерка відкладеться в зайві грами.

У перші дні першої фази можна проводити загальнозміцнюючі процедури. Добре займатися профілактикою захворювань. Якщо хочете значно збільшити фізичні навантаження, дочекайтеся 5-го місячного дня. Корисні в цей час і водні процедури. Зокрема, лазня і сауна аж до 7-го місячного дня, контрастний душ. Останній потрібно приймати наступним чином: тепла — прохолодна — тепла — холодна вода на 2-5 секунд. Благотворно діють обливання, якщо ви до них морально і фізично готові: хвилина під теплим душем, потім обливання холодною водою протягом 10 секунд (максимум). Обливання потрібно виробляти зверху вниз: спочатку плечі, потім ступні.

Якщо ви планували позбутися шкідливих звичок, почати займатися спортом, то перша фаза — найбільш відповідний час для реалізації цих благих намірів. Відзначимо, що якщо ви зібралися, наприклад, кинути палити, то краще зробити це зараз, але психологічно налаштуватися потрібно в попередній, четвертій фазі.

Молодик і 1-й місячний день — час, коли організм ще занадто слабкий. Імунітет некрепок, енергії мало, підвищені дратівливість і стомлюваність. Фізичне та моральне перевтома ще більше послаблює здоров’я. У цей час нескладно підхопити якусь хворобу, особливо вірусну (ближче до молодика). Захворювання, що почалися в цей день, можуть тривати довго, але закінчаться благополучно і не приведуть до ускладнень.

У цей час ні в якому разі не можна пити спиртні напої, їсти гостру і гарячу їжу. Починаючи з 5-го місячного дня добре віддати перевагу свіжої їжі, що не обробленої, сирий, прохолодною.

У 2-й місячний день вже можна приступати до фізичних вправ, але ще слід поберегти себе. Сьогодні добре діє проста їжа рослинного походження. Хвороби цього дня нетривалі і безпечні.

У 3-й місячний день уважно стежте за здоров’ям. Захворювання, які виникли цього дня, можуть тривати довго.

У 4-й місячний день людина все так само схильний до хвороб, однак, якщо відразу почне їх лікувати, вони не затримаються надовго. Сьогодні необхідно берегти сили, не витрачати енергію на даремні заняття і порожні розмови.

У 5-й місячний день можна голодувати, організм прекрасно засвоює будь-яку їжу (по можливості слід відмовитися від м’яса). Багато є не варто, а продукти повинні бути найкращої якості. Це пояснюється тим, що їжа наділена специфічної енергетикою, а те, що ви їсте сьогодні, живить ваше астральне тіло. Бережіть себе від хвороб: почалися в цей день нездужання можуть виявитися серйозними і привести до ускладнень.

У 6-й місячний день необхідно подихати свіжим повітрям — влаштувати заміську прогулянку або хоча б пройтися по чистій вулиці, парку. У їжі віддайте перевагу фруктам і овочам, добре, якщо ви якось по-особливому їх приготуєте, зробите нове блюдо. Захворівши в цей день, не переживайте, недуги цього дня швидко і легко проходять. Але потрібно уникати переохолодження організму.

У 7-й місячний день стан здоров’я непередбачувано. Хронічні захворювання сьогодні можуть або різко загостритися, або так само раптово зникнути. Хворий в цей день легко вилікується і швидко піде на поправку. Як і в попередній день, сьогодні не можна переохолоджуватися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі