Персики. До чого сняться Персики

Побачити в сні, що ви їсте персики або дивіться на них — означає хворобу дітей, розчарування в прибутку від бізнесу і не відбулися радості.

Але якщо ви бачите їх на деревах у листі — ви досягнете бажаного положення; після багатьох зусиллі і ризику здоров’ям і грошима справи ваші підуть на лад.

Побачити сушені персики — знак, що недоброзичливці випередять вас.

Якщо молода жінка бачить у сні збір стиглих, ароматних персиків з пишних дерев — вона, завдяки своїй чарівності і розуму, вийде заміж за заможного і мудрої людини.

Якщо вона пробує персики і вони виявляються зеленими і жорсткими — вона зіткнеться з жорстокістю родичів або хворобою, яка позбавить її привабливості.

Сонник закоханих
Дівчина, якій сниться збір соковитих і ароматних персиків — вийде заміж за багатого і добру людину.

Якщо ж вона пробує персики, а вони виявляються жорсткими і несмачними — це означає, що вона захворіє і внаслідок цього втратить свою привабливість.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Персики уві сні — символізують спокусу.

Бачити їх у сні — знак того, що якісь спокуси будуть відволікати і збивати вас з пантелику.

Чим більш соковитим і стиглим є у вашому сновидінні персик — тим сильніше може виявитися ваше спокусу.

Молодій жінці збір стиглих персиків уві сні — підказує, що вона незабаром може домогтися бажаного шляхом зваблювання, однак і сама при цьому ризикує стати жертвою спокус.

Є у сні персики — означає, що радість і веселощі незабаром можуть змінитися сумом. Після такого сну вам слід бути стриманішими у своїх бажаннях.

Зелені і жорсткі персики — підказують, що вам не вдасться задовольнити свої бажання.

Персикове дерево — передвіщає певний успіх вашим справам, проте гонитва за життєвими, задоволеннями може призвести до того, що ваш успіх обернеться розчаруваннями і втратами.

Кісточка персика — знак неприємних переживань і роздумів. Можливо, незабаром вам доведеться переосмислити своє життя.

Сонник Хассе
Персики є — змовитися з коханою особливою; бачити на дорозі — відчуваєш спокусу; зривати — вигідні матеріальні справи; роздавати — будеш добре прийнятий; кісточки — зустрінеш сильний опір.

Сонник від А до Я
Купувати у сні персики — знак того, що незабаром досягнете матеріального достатку і тим забезпечите сімейне благополуччя. Добірні, великі і стиглі персики — віщують блискучий успіх у справах. Гнилі дрібні персики говорять про те, що наяву неминуча сімейна сварка.

Є у сні персики — передвіщає вимушену зміну роботи або місця проживання в самому найближчому майбутньому, пригощати ними — у ваш будинок може увійти новий член сім’ї, якщо батьки не матимуть нічого проти вашого вибору.

Бачити персики зростаючими на деревах — значить, в реальності належить наглядати за кимось, але це доставить вам радість спілкування з розумним і душевною людиною, чого вам якраз не вистачало досі.

Збирати персики — означає, що вас чекають часті, але незначні радості.

Сушені персики — говорять про те, що вас засудять за різкість і несправедливість, що з’явиться всього-на-всього наслідком втоми і неуважності.

Готувати або пити компот з персиків — знак того, що наяву надасте привітний прийом людям, але опинитеся в замішанні, не в силах розпізнати, хто з них ваші справжні друзі, а хто вороги.

Сонник XXI століття
Бачити у сні персики — означає, що вас чекають любовні пригоди, рвати їх — до удачі, є — до насолоди; гнилі або кислі — означають роздратування і досаду.

Англійська сонник
Побачити персики — це дуже сприятливий сон.

Якщо Ви закохані — він віщує, що Ваш коханий повернеться до Вас, Ви одружитеся і у Вас буде багато чарівних дітей. Ви будете дуже щасливі. Цей же сон обіцяє багатство — комерсантам, хороший урожай — фермерам і сприятливе плавання — морякам.

Якщо ж Вам сниться, що Ви їсте персики — сон пророкує Вам короткий, але жорстокий недугу. Скоро Ви видужаєте і будете міцні і впевнені в собі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі