Перстень. До чого сниться Перстень

Бачити перстень уві сні — наяву ви часто стаєте причиною сімейних чвар і конфліктів, оскільки до цих пір не визначилися і тому уявляєте загрозу для одружених пар.

Приміряти або носити перстень у сні — ви скоро закохаєтесь в людини, яку досі не помічали. Він постане в абсолютно новому образі, що змусить вас змінити сформоване про нього думку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Перстень у сні — знак прихильності яким-небудь думкам, бажанням або пристрастям.

Якщо уві сні ви звернули увагу на свій власний перстень — цей образ здатний підказати, що відбувається в глибині вашої душі і які глибинні почуття поволі будуть впливати на ваше життя.

Перстень, побачений на руці іншої людини — вказує на характер майбутніх подій і підказує, з якими почуттями оточуючих ви можете зіткнутися найближчим часом.

Перстень з дорогоцінним каменем — знак глибокої і сильної пристрасті. Найчастіше такі сни говорять про схильність до егоцентризму.

Побачивши уві сні людини з таким перснем — готуйтеся до того, що хтось виявиться глухий до ваших прохань або зверненнями.

Якщо уві сні перстень потьмянів або якщо він зроблений з недорогоцінного металу — такий сон передвіщає розчарування.

Якщо ж у сні перстень тисне вам палець або доставляє інші незручності — це означає, що ваші почуття чи пристрасті найближчим часом можуть доставити вам певні неприємності.

Сонник Хассе
Перстень знайти — незгода; втратити — не доб’єшся пошани; отримати в дар — в чомусь хочуть тебе переконати; залізний — чекає на тебе важка боротьба; дуже цінний — гарне майбутнє; для неодружених і незаміжніх — подружжя; подарувати — засватана; красивий — склоки і розлука; купити — закохатися; зігнутий — мати запобігливого одного.

Сонник від А до Я
Прівідевшееся вам у сні перстень — означає, що в реальності вас чекає приємний сюрприз. Одягати перстень на палець — незначні події доставлять вам, однак, безліч турбот і занепокоєння наяву.

Пальці, унизані перснями — означають, що попереду вас чекають нові справи та починання, які неодмінно принесуть удачу.

Втратити уві сні перстень — до прикру помилку, шукати — щасливий випадок допоможе уникнути неприємностей, знайти — отримаєте звістку, яке вас потішить.

Отримати в подарунок перстень від коханої людини — такий сон обіцяє вірну любов, міцну сім’ю, здорове потомство. Побачений у сні золотий перстень — передвіщає зростання добробуту і нові корисні знайомства.

Срібний перстень — означає, що непомітно, але неухильно досягнете того, що знайдете владу над своїм коханим, при цьому називаючи себе його рабою.

Перстень з дорогоцінним каменем — передвіщає легкість у спілкуванні з незнайомими людьми, що дозволить без праці заманити у свої тенета цікавого чоловіка.

Перстень з печаткою — означає, що вам належить вирішити щось, що потребують великого терпіння і наполегливості.

Якщо ви уві сні купили з рук нібито золотий перстень, а він таким не виявився — стало бути, у реальному житті, заощадивши на малому, ви програєте у великому.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви дивитеся на перстень — це означає, що ваша поведінка ставить під загрозу благополуччя сімейних людей.

Одягати перстень на палець — означає, що ви закохаєтесь в людини, на якого раніше не звертали жодної уваги. Ви зможете розгледіти його справжню сутність за зовнішньою непоказністю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі