Перука. До чого сниться Перука

Бачити у сні, що ви носите перуку — означає, що ті зміни, які ви проведете найближчим часом, будуть несприятливі для вас.

Втратити перуку — означає, що ви піддастеся осміянню і презирства з боку ворогів.

Бачити інших людей в перуках — це знак зради, яке обплутує вас з усіх боків.

Сонник Фрейда
Якщо уві сні ви приміряли перуку — значить, в реальному житті ви перестрахувальник і вважаєте за краще займатися любов’ю, використовуючи всі можливі заходи запобігання від чого б то не було. Можливо, тому плотські втіхи перестали вас радувати і дарувати позитивні емоції. Спробуйте хоч раз відступитися від власноруч нав’язаних правил і займіться сексом по-справжньому.

Сонник закоханих
Носити у сні перуку — передвіщає зміни, які покладуть край глибокого і чесного почуттю вашого обранця.

Втрата перуки — обіцяє вам приниження від суперників, що прагнуть зганьбити вас в очах коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Перука уві сні — це знак обману і фальші.

Бачити його на комусь зі своїх знайомих — означає, що в глибині душі ви підозрюєте його в нещирості. Сон підказує, що на думці у цієї людини може бути зовсім не те, що мовою.

Перука на незнайомій людині — попереджає вас про те, що в якомусь починанні ви ризикуєте скористатися помилковими ідеями.

Бачити у сні перуку на своїй голові — знак того, що ви збираєтеся створити в оточуючих помилкове враження про себе і своїх здібностях. Не виключено також, що ви й самі помиляєтеся з приводу власної персони.

Втрата свого перуки уві сні — передвіщає, що якийсь ваш обман буде розкритий, і це призведе до ганьби, викликавши у навколишніх безліч насмішок.

Вид перуки, довжина і колір волосся — можуть допомогти більш повно розкрити зміст даного сновидіння.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви вдягаєте перуку, хоча маєте прекрасні густе і довге волосся — це знак неблагополуччя в любовних відносинах. Якщо ви вдягаєте перуку, намагаючись надати своїй голові набагато кращий вигляд, ніж вона має насправді — будете оточені увагою численних шанувальників і осоромив своїх суперниць.

Якщо уві сні з вас зривають перуку і ви з’являєтеся абсолютно лисою — стало бути, у реальному житті піддастеся осміянню в середовищі своїх колег. Бачити когось в безглуздому рудому клоунському перуці — знак зради знайде вас з боку найближчого оточення.

Еротичний сонник Данилової
Перука — сниться до того, що у ваше життя може увійти людина з дуже багатим сексуальним досвідом, який захоче поділитися з вами своїми любовними секретами.

Якщо перуку білий — ваш роман триватиме довго і ви будете по? Справжньому щасливі.

Якщо вам сниться, що перуку старий і покритий пилом — вас очікує роман з людиною, яка набагато старше вас і який прагне до того, щоб стати вашим любовним наставником.

Якщо вам неприємно надягати перуку на свою голову — такий сон попереджає про те, що ви будете шоковані претензіями та вимогами літньої людини, набивається вам в коханці.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі