Перукар. До чого сниться Перукар

Бачити у сні перукарів — означає, що боротьба за свої принципи і надзвичайно уважне ставлення до справи приведуть вас до успіху.

Молодій жінці сон про перукаря — передвіщає, що вона буде щасливішим і більш вдалим, ніж зараз, але це не принесе їй задоволення.

Якщо вам сниться, що ви збираєтеся до перукаря — чекайте сенсаційного події, в якому ви будете замішані. Жінці цей сон — обіцяє розлад у родині і докори, чому провиною буде вона сама.

Якщо їй сниться, що перукар зробив їй гарну зачіску — це обіцяє їй легковажну погоню за дрібницями, що приведе її до розчарування.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться перукар — це означає, що її чекають щастя і успіх в любові, проте задоволення це їй не принесе.

Сон, в якому жінка має намір піти до перукаря — передвіщає сварку з коханою людиною.

Якщо дівчині сниться, що перукар зробив їй красиву модну зачіску — це означає, що вона розчарується в любові, так як буде легковажно гнатися за задоволеннями, не думаючи про глибокі почуття.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ви фарбуєте волосся в абсолютно новий колір — насправді будьте готові до того, що ваше ім’я буде звучати зовсім не в приємному контексті. Ваші недоброзичливці постараються і розпустять просто неймовірні чутки про вас.

Сон, в якому ви маєте намір створити зі своєї зачіски пишний шедевр — означає, що дуже скоро вам доведеться пошкодувати про свій легковажному поведінці.

Сонник для всієї родини
Перукар — уважне ставлення до справи принесе вам успіх, не варто розмінюватися на дрібниці.

Якщо вам сниться, що ви звертаєтеся до перукаря — у вашому житті трапиться подія, яка дозволить вам завоювати популярність.

Сонник XXI століття
Бачити у сні перукаря — означає, що ви можете отримати популярність.

У перукарні бути — обставини зміняться на краще.

Перука бачити уві сні — до хитрощів, обману, надягати — до марної спроби приховати свою помилку.

Для молодої дівчини бачити перуку уві сні — до втрати покровителя, до сварки з одним.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі