Піч. До чого сниться Піч

Якщо жінка бачить уві сні, що її плита розжарилася до червоного — це означає, що вона гаряче любима у власній родині і ценима друзями за її милий і безкорисливий характер.

Якщо вона щось пече — тимчасові розчарування очікують її.

Якщо плита зламана — сон передвіщає їй велике занепокоєння через дітей.

Завжди сон, в якому ви бачите топлячи піч — передвіщає удачу, а остившая піч — знак майбутніх ускладнень і помилок у відносинах з людьми.

Якщо ви обпалювати про плиту — то наяву вас підстерігають підступи ваших противників з ділового світу.

Сонник закоханих
Жінка, якій сниться розпечена плита — в сім’ї улюблена і щаслива.

Однак піч у сні — передвіщає розчарування в коханні.

Остившая піч — обіцяє охолодження в любові.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Домашня грубка уві сні — символізує тепло вашої душі.

Бачити у сні, як весело топиться піч — передвіщає чудові відносини з близькими і друзями.

Остившая грубка — знак розчарування і смутку. Такий сон закликає вас не шкодувати душевного тепла для близьких людей, без яких і ваше життя втратить весь сенс.

Брудна або поламана грубка — передвістя конфліктів і сварок. Схоже, ви занадто нестриманість в своїх емоціях, і негативні почуття отруюють вам життя. Таке ж значення має сон, в якому ви обпеклися про розпечену плиту.

Виробнича піч у сні — символізує почуття і емоції, пов’язані з вашими справами і планами.

Якщо вона згасла — такий сон підказує, що ви запустили якусь справу і не приділяєте йому належної уваги.

Занадто сильний вогонь в печі — знак емоційного перенапруження. Обережніше: ви ризикуєте передчасно виснажити запас своїх сил!

Іскри, що летять з печі — символізують суперечки.

Сонник Хассе
Піч кахельну — нетривке заручення; гарячу — велика повага; грітися біля печі — благополуччя; без вогню — не стане у тебе найнеобхідніших речей; падаючу — втрати; ставити — приємні речі в старості; дуже красиву — вигоди; піч у пекарні і розводити вогонь у ній — підприємство твоє може здійснитися; пекти хліб — мати в руках свою долю; бачити як печуть — торжество в будинку; похоронна піч — зрадієш чого-небудь.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви розпалюєте грубку — передвіщає поїздку в далекі краї, що буде пов’язане з ризиком втратити свого нареченого, якого за час вашої відсутності можуть запросто перехопити суперниці.

Бачити топлячи піч — говорить про тісне переплетення у вашій долі матеріальних інтересів і прагнення до духовного самовдосконалення.

Грітися біля грубки, прийшовши з сильного холоду — значить, незабаром дізнаєтеся купу новин, що накопичилися за час вашої тривалої відсутності.

Сушитися біля печі, вимокнув на сильному дощі — найближчим часом відвідаєте хворої людини, якому дуже багатьом зобов’язані у своєму житті і кар’єрі.

Розпечена до червоного металева пічка-буржуйка — передвіщає невтішну інформацію про хід справ у ваших партнерів по бізнесу.

Кахельна піч — означає, що вам належить випробувати почуття розчарування через нездійснених очікувань. Обпектися про грубку означає, що ви з радісним подивом довідаєтеся про те, що вам належить велика сума грошей.

Остившая грубка — передвіщає заняття марною справою. Красива кахельна грубка в приснився вам старовинному особняку віщує сувору кару за серйозний вчинок.

Ламати уві сні стару грубку — означає раннє і занадто поспішне заміжжя, що призведе до настільки ж скороспішний розлучення.

Якщо уві сні ви ставите нову піч у своєму житлі або на дачі — це до отримання грошей, яких виявиться менше, ніж ви розраховували отримати.

Сонник XXI століття
Піч сниться — до смутку, сварки; якщо вона розвалилася — чекайте хороших звісток, радості.

Якщо уві сні ви готуєте їжу на плиті — значить, велика кількість енергії буде витрачено на вирішення особистих проблем, але все обернеться не так, як ви хотіли.

Бачити у сні духовку, в якій готується їжа — означає, що вас чекає прекрасна можливість відпочинку в хороших умовах і в приємному товаристві.

Бачити у сні роботу пічника — до дуже поганих известиям, грітися уві сні у печі — означає дорогу.

Бачити мартенівську піч — означає, що ваш непосильний і складна праця буде оплачений не належним чином.

Англійська сонник
У сні готувати на печі — передвістя скромних успіхів в торгівлі, але якщо

Вам сниться, що хліб у Вас сильно підгорає — це віщує нещастя: торгівля буде невдалою і Ви можете впасти в злидні. Цей сон також може означати ревнощі, суперництво і сварки люблячих, викликані заздрісною і підступною жінкою.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви побачили піч — вас чекає зустріч з дуже темпераментним партнером, що вб’є вас своїм любовним досвідом і зачарує ніжними ласками.

Якщо піч була холодною — ця зустріч так і не стане початком бурхливого роману, але в будь-якому випадку ви не будете шкодувати про те, що одного разу ваші шляхи перетнулися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі