Підлога. До чого сниться Підлога

Пол мити — такий сон обіцяє вам успіх у роботі, якщо ви не станете перечити начальству і відстоювати свою точку зору, а також проявіть поблажливість до недоліків впливових людей.

Якщо вам приснилося, що під вами розверзається підлогу і ви падаєте — це означає, що хтось прикладає багато старань, щоб зіпсувати вашу репутацію. І, як видно, це йому вдасться.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пол — це символічне відображення надійності та стабільності вашого становища.

Міцний, чиста підлога — свідчить про міцність ваших позицій і стабільному доході.

Якщо ж красивий на вигляд і не викликає побоювань стать виявиться із секретом, наприклад, слизьким або хитким — сон говорить про те, що ви помиляєтеся щодо стійкості свого становища. Будьте уважнішими в справах: скоро у вас можуть виникнути серйозні проблеми.

Брудну підлогу — свідчення занедбаності і недбалості в справах, через що ваше благополуччя може сильно похитнутися.

Сонник від А до Я
Впасти в сні на підлогу — передвіщає хворобу. Підмітати або мити підлогу — передвіщає значні зміни в житті. Перестилати, ремонтувати або фарбувати підлоги — до великих грошових витрат. Пол, покритий лінолеумом або килимом — передвіщає вчинок, через який ваша репутація може бути підмочена. Брудну підлогу — чекайте змін до гіршого.

Половик або килимова доріжка на підлозі — передвіщає поступки з вашого боку при укладанні торговельної угоди. Паркетна підлога — побудуєте власний будинок. Бачити цементну підлогу в казенному закладі — сон означає, що будете незадоволені своїм становищем і зробите спроби змінити його, зайнявшись новою діяльністю.

Сон, в якому з-під підлоги раптом стала з’являтися вода і затоплювати квартиру — до несподіваної та небажаної для вас зустрічі.

Чути скребуть під підлогою мишей — ваша проникливість допоможе вчасно уникнути нещастя.

Жіночий сонник
Мити підлогу уві сні — передвістя успіхів у роботі, з умовою, що ви не станете перечити начальству і відстоювати свою правоту. Крім того, вам буде корисно більш поблажливо ставитися до недоліків впливових людей.

Якщо вам приснилося, що підлога під вами розверзається і ви падаєте в яму — це означає, що хтось прикладає багато старань, щоб зіпсувати вам життя. Дуже ймовірно, що це йому вдасться.

Сонник XXI століття
Пол — символізує здорові відносини в будинку; мокрий підлогу — сниться до сварок, розлуки; новий настилати — знак того, що вал потрібно бути уважнішими до свого здоров’я.

Мити підлогу уві сні — до гостей

Йти по мостині, що не дуже тверда, скрипить і хитається — значить вступити на терені, вкрай невірне й небезпечне.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі