Пил. До чого сниться Пил

Якщо вам присниться пил — значить, з вами будуть мати справу безсовісні, безпринципні люди. Ваша пильність допоможе вам розпізнати їх.

Бачити себе покритим пилом — до незначних втрат.

Якщо ви уві сні очищаєте від пилу свій одяг — означає, що ви знову опануєте ситуацією.

Сонник Езопа
Пил — в масштабах людства та історії цей символ означає вічність, а якщо брати окремий випадок, то він символізує неохайність, бажання ввести в оману. Позитивне значення цей символ набуває у виразі «здувати порошинки», воно означає трепетне ставлення. У цьому виразі є і негативне значення: надмірне, вдаване увагу.

Бачити, що незнайомі люди ставляться до вас з підвищеною увагою і дбайливо обтрушують пил з вашого піджака — ви знайдете друзів в незвичайній обстановці; до тісного контакту з малознайомими людьми; до зміни в долі пов’язаної з турботливим чоловіком, швидше за все жінкою.

Бачити у сні, що людина, дивлячись вам в очі, говорить неправду, намагаючись набити собі ціну, а ви ловите себе на думці, що він нахабно пускає вам в очі пил — до непримиренного протистояння, загострення відносин з опонентами; до різких висловлювань на вашу адресу; до пліток і нехорошим розмовам про вас; ви будете лаятися з людиною, яка постійно вислизає з поля зору.

Бачити у сні пил, що стоїть непроглядній завісою — не витрачайте сили, щоб заглянути в майбутнє, прийде час і все відкриється; остерігайтеся далекосяжних планів, тому що зараз потрібно зробити упор на даний; Не забиваєш голову тим, у чому сумніваєтеся, дочекайтеся прояснення деталей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пил — символ застарілих неприємностей і проблем, від яких вам вже давно пора позбутися.

Бачити в своєму будинку багато пилу — свідчення того, що старі, давно застарілі себе проблеми або образи заважають вашій повноцінного сімейного життя.

Підмітати пил — означає вашу рішучість позбутися застарілих проблем і віщує швидке полегшення.

Сонник від А до Я
Приснився пил, шлейфом тягнеться за машиною, що їде по дорозі — передвіщає розбіжності з родичами на ґрунті успадкування майна.

Чхати від пилу — вас піднімуть на сміх за незнання азбучних істин.

Пилова одяг — знак цінної втрати.

Вибивати килими — отримаєте прибуткове місце, пилососити квартиру — поміняєте обстановку або роботу.

Якщо уві сні ви пускаєте пил в очі в фігуральному сенсі — наяву крупно зганьбилася.

Сонник XXI століття
Приснився вам пил — означає неприємність, досаду, роздратування.

Якщо уві сні ви впали в пил і не можете піднятися — значить, ви самі когось обманюєте і вас мучать докори сумління.

Бачити у сні або працювати з пилососом — означає, що потрібно упорядкувати свої справи, тоді будуть хороші надії на прибуток.

Англійська сонник
Бачити себе в сні всього наділеного пилом — передвістя невдачі в справах і навіть, можливо, розвалу сім’ї. Але якщо в сні Ви швидко і акуратно очищаєте одяг від пилу, Ви зумієте відновити своє колишнє добробут.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі