Піна. До чого сниться Піна

Бачити у сні піну — означає розчарування через пережитий ваші поразки.

Сонник Фрейда
Морська піна, приснився вам у сні — символізує ніжність відносин, романтичну закоханість, яка скоро вас відвідає і привнесе у ваше життя море незвіданих раніше емоцій.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите піну — означає, що ви розчаруєтеся в любові, так як вашого обранця відведе суперниця.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Піна уві сні — це символічне відображення наслідків бурхливих емоцій.

Брудна, неприємна піна — попереджає про несприятливі наслідки якогось емоційного сплеску. Сон говорить про те, що вам слід краще контролювати свої емоції, не даючи волі почуттям. В іншому випадку ви ризикуєте опинитися в неприємній ситуації.

Мильна піна — передвіщає розчарування і невдачі. Такі сни часто попереджають про те, що ваша репутація може бути поставлена ​​під загрозу.

Красива, чиста піна на морському березі — знак того, що вам не заважає трохи відпочити від повсякденності, якийсь час поживши насиченою, емоційним життям.

Сонник від А до Я
Бачити у сні піну, пластівцями лежачу на поверхні стоячого водойми — це означає, що не варто втрачати надії поправити прийшли в занепад справи.

Бачити піну в бурхливому потоці швидкої річки на кам’янистих перекатах — передвіщає, що вам не припадуть до вподоби дії партнерів, однак результат, який вони принесуть, виявиться позитивним, що змусить вас визнати свою неправоту і принести вибачення за несправедливі слова. Піна в калюжі і бульбашки при сильній зливі — наяву забудете про щось дуже важливе.

Мильна піна при пранні білизни — знак того, що займане становище не влаштовує вас, але на більше ви просто не має права претендувати, через що постійно відчуваєте незадоволення.

Напустити цілу ванну піни і розкошували в ній — такий сновидіння віщує скандал у поважному сімействі, який учинить ваш химерний чоловік, прийнявши зайву частку алкоголю. Пінка на кип’яченому молоці — потрапите в незавидну ситуацію, прострочивши платежі.

Сонник закоханих
Піна — це символ романтики, закоханості й ніжності. Швидше за все, вам доведеться пережити цю гаму почуттів і відкрити для себе море задоволень і нових вражень.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі