Піраміда. До чого сниться Піраміда

Якщо вам сняться піраміди — значить, у вашому житті очікуються численні зміни.

Якщо ви уві сні підіймаєтеся по піраміді — значить, вас чекають подорожі поодинці, які принесуть задоволення ваших бажань. Дівчині подібний сон — пророкує чоловіка, який їй не дуже підійде.

Якщо ви уві сні вивчаєте загадку стародавніх пірамід — значить, ви будете вдосконалюватися в любові, і, осягаючи таємниці єства, станете витонченим і досвідченим в цій матерії.

Сонник Фрейда
Бачити піраміду уві сні для чоловіка даний сон — означає, що вам ніколи дбати про своє особисте життя. Більше того, ви не маєте постійної партнерки, а волієте реалізовувати свою енергію з дівчатами за викликом. Ви вважаєте, що серцева прихильність може сильно ускладнити ваше життя.

Будувати в сні піраміду — сон свідчить про те, що в реальності ви занадто швидко погоджуєтеся на умови протилежної статі, і саме це розчаровує в вас. Будь ви холодніше, недоступнее в початковий період стосунків, все розвивалося б за іншою схемою і вами б так швидко не пересичуватися.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться, що вона підіймається на піраміду — це означає, що їй не підходить її чоловік.

Розгадати уві сні загадку пірамід — до успіху в любові.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Піраміда уві сні — знак честолюбних прагнень і великих амбіцій.

Висока кам’яна піраміда — передвіщає участь в якомусь грандіозному і важкому проекті, який, однак, не приведе вас до матеріального успіху, хоча і може потішити самолюбство.

Піднятися на вершину піраміди — означає, що найближчим часом вас буде долати бажання довести свою перевагу над кимось.

Дерев’яна піраміда — знак того, що якісь амбітні проекти розчарують вас.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите або тримаєте в руках щось пірамідні — це знак трагічних подій, в яких постраждають відомі вам люди.

Якщо вам приснилися єгипетські піраміди — стало бути, наяву піддастеся швидкоплинному спокусі, вступивши в інтимний зв’язок з абсолютно незнайомою вам чоловіком.

Залазити у сні на високу піраміду — досягнете успіху, пройшовши через безліч найсерйозніших випробувань.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі