Пиріг. До чого сниться Пиріг

Якщо вам присниться, що ви їсте пироги — спостерігайте за своїми недоброзичливцями, бо вони готуються нашкодити вам.

Якщо дівчина в сні готує пироги — значить, вона стане заради жарту кокетувати з чоловіками. Цей сон послужить їй застереженням.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона пече пироги — наяву вона буде кокетувати з чоловіками. Їй слід вести себе більш серйозно і обачно.

Сонник Езопа
Пироги роблять з тіста, а поставити гарне тісто вміє не всяка господиня, тому пироги можуть бути як хорошими так і поганими, звідси випливає і значення символу.

Пиріг — символ гостинності, налагодженого господарства, дружелюбності.

Бачити у сні багато різних пирогів, які розкладені на красивих стравах і апетитно пахнуть — цей сон передвіщає хорошу зустріч; плідну знайомство; до поїздки до родичів; до приємних клопотів.

Бачити похилений пиріг — до невдачі, до розладу; до марної витрати грошей; до порожніх зусиллям.

Бачити у сні запліснявілі пироги — до повернення старих проблем; до зустрічі з тим, хто давно хотів вас побачити; до проблем з батьками.

Бачити, що пироги підгоріли — до неуважності; до розтрат чужих коштів; до проблем через брак часу.

Отримати в подарунок пиріг — у вас з’явиться турботливий друг; до зустрічі з хрещеними; до добрих вістям або грошової прибутку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Піч у сні пироги — знак того, що ваші старання обернуться радістю. Якщо наяву вас переслідують неприємності, то сон закликає вас проявити турботу і душевне тепло.

Великий пиріг на столі — передвіщає прибуток у вашому домі.

Багато маленьких рум’яних пиріжків — знак хорошого достатку і прекрасних стосунків у сім’ї.

Підгорілі пироги — говорять про те, що ви можете перестаратися в своїй ретельності. Після такого сну вам слід контролювати свої емоції і не давати волі негативним почуттям.

Черствий пиріг — означає, що ваша жорсткість у спілкуванні з оточуючими може неабияк вам нашкодити, в тому числі і матеріально. Можливо, вам варто спробувати проявляти більше душевності та відкритості.

Сонник від А до Я
Робити уві сні пироги — наяву дозволити собі пококетувати з незнайомими чоловіками.

Сон, в якому ви розкочуєте тісто для пирога — це знак зростаючого благополуччя при погіршується здоров’я.

Робити начинку для пирога — означає, що у вашій подружнього життя виникнуть проблеми на грунті сексу.

Піч пиріг у духовці — наяву не доб’єтеся успіху, якщо не позбудетеся від властивих вам недоліків.

Пиріг з капустою — означає, що незабаром повною мірою насолодитеся спокоєм, спровадивши сім’ю до родичів у село або в інше місто.

Пиріг з м’ясною начинкою — означає, що ваше щастя буде дещо затьмарено втручанням у ваше приватне життя заздрісних подруг.

Яблучний пиріг — попереджає про те, що вам слід більш критично поставитися до свого способу життя.

Пиріг з калини — передвіщає, що в спробі завоювати авторитет і розташування в колі нових друзів допустите помилку, яка дорого буде вам коштувати.

Рибний пиріг — гарантія того, що не будете відчувати особливих проблем з тим, як і чим нагодувати своїх домашніх, в тому числі хвостатих улюбленців.

Англійська сонник
Залишається тільки пошкодувати, що пироги і коржі не сняться нам щоночі. Адже варто Вам, наприклад, побачити уві сні вівсяний пиріг — як Вам тут же прибуде сил і здоров’я.

Солодкий пиріг — принесе у Ваш дім радість і веселощі.

Якщо ж у сні Ви спекли пиріг — значить, скоро, прийшовши на чиєсь весілля. Ви зустрінете там і свою любов.

Два ж пирога, приснилися в цю щасливу ніч — обіцяють Вам початок сімейного життя.

Добре, звичайно, якщо Ви бачите, як в тісто для цих пирогів Ви додаєте різних прянощів — тоді блаженство Ваше буде безмежно, і Ви до кінця днів будете дякувати богові за придбане щастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі