Писати. До чого сниться Писати

Бачити у сні, що ви пишете — передвіщає, що ви зробите помилку, яка приведе вас мало не до загибелі.

Бачити, як хтось пише — означає, що вас будуть докоряти за безтурботність. Вам може завдати неприємностей якийсь судовий процес.

Намагатися прочитати щось, написане на невідомій мові — означає, що після такого сну ви позбавитеся від ворогів тільки в тому випадку, якщо не станете робити нових ділових операцій.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Писати уві сні — знак глибинних переживань і усамітнення. Якщо атмосфера сну як-небудь обтяжує вас — такий сон передвіщає вам серйозне випробування, в якому вам ніхто не зможе допомогти.

Писати щось у хорошому настрої — означає, що ви зможете знайти якесь задоволення у своїй душі, проте ваші близькі не розділять з вами ваших думок і почуттів.

Писати уві сні лист — знак розлуки. Найближчим часом вас можуть долати сумні думки і спогади.

Писати уві сні ділові записки — знак того, що наяву ви, можливо, вчинили якісь помилки або випустили з виду щось важливе, що може привести вас до певних втрат або збитків.

Бачити іншу людину за листом — означає, що наяву ви не до кінця розумієте чиїсь думки і почуття. Можливо, навколишні приховують від вас якусь інформацію або ж ви самі помиляєтеся на їх рахунок.

Читати уві сні написане іншою людиною — знак того, що чиїсь приховані думки можуть несподівано відкритися вам.

Сонник Хассе
Писати — отримати важливе призначення; добре і красиво — отримати похвали; погано — прохання твоє буде відкинута; бачити написане — поїдеш за кордон.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви пишете олівцем якусь записку — це віщує заняття безперспективною справою. Писати чорнилом або тушшю — подолаєте будь-яка протидія і займете провідне положення у своїй сфері. Якщо ви пишете кульковою ручкою — наяву уникнете покарання, довівши свою невинність, якщо фломастером — до хвороби когось із членів вашої родини.

Писати уві сні на папері — передвіщає образливу невдачу в найближчому майбутньому, проте зневірятися не варто, бо слідом за цим негайно піде смуга суцільного везіння.

Сон, в якому ви пишете крейдою на асфальті або стіні — знак розставання з дорогим для вас людиною.

Писати гасла на транспарантах — в реальності вас помилково звинуватять у недоброму ділі, робити написи на жалобних стрічках — такий сон означає вашу рішучість піти на найрадикальніші заходи, щоб задовольнити свою спрагу помсти.

Сон, в якому ви пишете книгу — позбудетеся від боргів і грошових труднощів. Писати листа — попередження бути обережною у висловлюваннях, щоб не нашкодити собі своєю мовою.

Писати адреса на конверті або листівці — означає, що наяву вам буде супроводжувати удача в справах і любові, якщо пишете вітальну адресу — значить, вас будуть переслідувати хвороби і постійне невезіння у всьому.

Писати уві сні левою рукою або нерозбірливим почерком — означає переживання від несподіваної хвилюючою зустрічі. Якщо ви не можете розібрати написане вами — це означає, що вас чекають невдачі і прикрі промахи.

Езотеричний сонник
Хтось пише — прийшов час знайти улюблене заняття, хобі.

Книгу, праця — ваша пам’ять перевантажена, постарайтеся позбутися зайвих знань, можливо, за допомогою написання мемуарів або підручників.

На піску, склі, воді — ваше легковажність найближчим часом стане причиною серйозних невдач у бізнесі чи навчанні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі