Пісок. До чого сниться Пісок

Пісок — символ безплідності, хиткість і неміцність. Такі сни часто говорять про те, що б марно витрачаєте свої сили на якийсь безглузде або малоперспективне справу.

Просуватися з працею по глибокому піску — означає, що вашим планам не вистачає ґрунтовності, в силу чого немає надії і на успішне просування ваших справ.

Будувати що-небудь з піску — знак порожніх фантазій і безплідних ілюзій. Сон підказує, що якимось вашим мріям навряд чи судилося збутися. Якщо ж наяву ви бажаєте досягти якогось успіху, то вам слід не тільки мріяти, але і продумувати свої справи більш ретельно.

Якщо пісок у сні сиплеться вам в очі — це знак того, що ви не хочете помічати очевидного і наполегливо продовжуєте витрачати свої сили на марні затії.

Піщаний берег морського пляжу — нагадування про те, що все в цьому житті проходить. Як каміння стирає вода в піщинки, так і будь-які переживання з часом втрачають своє значення.

Знайти уві сні золоті крупиці серед піску — дуже хороший знак, що передвіщає великий успіх в нагороду за ваше довгий терпіння.

Сонник Фрейда
Якщо уві сні ви лежали на піску — значить, в реальному житті ви так само природні, як і приснився вам пісок. Секс в вами — це незабутнє задоволення, так як ви ведете себе природно, не відчуваючи почуття скутості або скутості, і ваша впевненість передається партнеру. Ви легко надаєте інтимних стосунків необхідну гармонійність і злагодженість.

Сонник від А до Я
Бачити у сні піщаний пляж — наяву ви схильні недооцінювати себе. Бути закопаною в пісок — випробуєте розчарування у своїй професії і вирішите знайти собі нове заняття.

Опинитися в піщаному кар’єрі не в змозі вибратися з нього — говорить про те, що досягнете своєї мети кружним шляхом. Сон, в якому ви тягаєте пісок носилками — передвіщає обман і важкі наслідки помилок, зроблених не з власної вини.

Якщо бачите в сні дитячу пісочницю, в якій грає ваша дитина — це в реальності принесе вам виконання надії, успіх у справах і сімейне щастя. Перевертати уві сні пісочний годинник — у ваших любовних переживаннях буде порівну і радостей, і прикрощів.

Сонник XXI століття
Якщо ви бачите в сні чистий пісок — це до добра.

Його сипати — до несподіванки.

Брудний пісок — вас підведе зла людина.

Якщо ви берете пісок в руки — значить, в будинку незабаром буде багато грошей.

На піску сидіти, по піску йти — до зустрічі зі старим другом; пісок пересипати — до невпевненості, сумнівам.

Якщо ви лежите на теплому піску і ніжитеся на сонечку — наяву вам належить купатися в любові і шанування.

Якщо уві сні ви бачите річковий пісок — знак, що їм придбаєте зовнішній блиск, імпозантності.

Сонник Морозової
Бачити у сні пісок — понести втрати. Іноді вважають, що пісок — означає багатство.

Сидіти на пляжі і пересипати пісок з руки в руку або якось інакше грати піском — в реальності переживати невпевненість і великі сумніви у своїй правоті, нерішучість у справах, яка може нашкодити.

Йти по гарячому піску уві сні — зустрічатися зі старим другом наяву.

Англійська сонник
Іти в сні по хитких пісках — це сон, що означає, що Вас оточує безліч спокус і Ви схильні до зла, навіть не підозрюючи про це. Бійтеся піддатися багатьох неприємностей через свій зухвалості або необачності, оскільки своєю поведінкою Ви ризикуєте зіпсувати свою бездоганну репутацію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі