Пістолет. До чого сниться Пістолет

Пістолет у сні — нещасливий знак.

Якщо мова йде про ваше власної пістолеті — значить, у житті над вами візьме верх ваша низинна і суєтне природа.

Якщо уві сні ви почули розмову про якийсь пістолеті — значить вам вдасться засмутити чиїсь плани, спрямовані проти вас.

Якщо вам сниться, що ви стріляєте зі свого пістолета — значить, ви позавідуете якийсь нехитрої душі і багато чого досягнете, щоб помститися за передбачуване зло.

Сонник Дмитра та Надії Зими
На відміну від рушниці, пістолет уві сні — символізує нерозсудливість і небезпечну запальність.

Бачити у своєму сновидінні людини, озброєного пістолетом — є попередженням. Після такого сну вам слід контролювати свої емоції і не давати оточуючим будь-яких приводів для конфлікту. В іншому випадку наслідки конфлікту можуть бути вкрай важкими.

Самому мати уві сні пістолет — означає, що ви готові піддатися негативним емоціям і піти на нерозсудливість. Навряд чи такий характер допоможе вам добитися щастя і успіху.

Сонник від А до Я
Побачений у сні пістолет — знак нещасть, газовий пістолет — до сліз.

Револьвер в руках вашого коханого, яким він хоче вбити вас або застрелитися — це означає конфлікт між вами в реальному житті, що може привести до розставання назавжди.

Бачити у сні кольт — означає, що візьмете участь у свідомо приреченому на невдачу справі, маузер — до достатку і благополуччя, браунінг — удача після довгих негараздів, парабелум (люгер) — до втрати грошей і поваги оточуючих, вальтер — любовна пригода, наган — подружня невірність.

Якщо ви бачите старовинний крем’яний пістолет — це до великого нещастя або безглуздої смерті. Дуельний пістолет — до смішного непорозуміння.

Якщо ви стріляєте з кимось або бачите дуелянтів, ціляться один в одного з пістолетів — такий сон віщує загрозу нападу або пограбування.

Іменний пістолет з дарчим написом на прикріпленій до нього металевої платівці — передвістя, що наяву вступите у конфлікт, якого можна уникнути.

Убити в сні з пістолета людини — до сімейних розбірок.

Заряджати пістолет — до отримання прикрі новин, розбирати або збирати — піддастеся серйозної небезпеки, чистити і змащувати — засмучення від дітей.

Грати у сні в російську рулетку — випробуєте задоволення від спілкування з веселими і ризиковими людьми. Якщо ви натискаєте на курок пістолета і відбувається осічка — вам належить змінити свою попередню думку про відомого лише з чуток людині.

Англійська сонник
Почутий у сні звук пострілу з пістолета — означає, що Вас очікує якесь лихо.

Якщо Ви бачите в сні, що самі стріляєте з пістолета — це віщує швидку одруження на персоні запальної вдачі, але дуже працьовитою і милою. Сон пророкує, що Ви будете задоволені своїм сімейним життям. Можливо, Ваш первісток працею і природним характером доб’ється дуже багато чого в житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі