Пити. До чого сниться Пити

Якщо уві сні вам пропонують ковток спиртного — це знак суперництва або сварки через невеликого майна.

Думати в сні, що ви кинули пити або виявили, що це зробили інші — передвіщає, що ваше теперішнє становище в суспільстві покращиться і матеріальний достаток принесе вам задоволення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пити уві сні — ознака вашої внутрішньої душевної незадоволеності.

Якщо вам сниться, що ви п’єте воду — цей сон може бути гарний тільки в тому випадку, якщо в результаті ви випробуєте відчуття повного задоволення і заспокоїте уві сні свою спрагу. Такий сон може передвіщати вам виконання якогось бажання.

Якщо ж вам сниться, що ви п’єте воду, але не відчуваєте полегшення — це означає, що наяву ви будете відчувати сильне бажання або пристрасть, яку не зможете задовольнити. Втім, такі сни часто бувають пов’язані зі звичайними фізіологічними потребами і нічого іншого не означають.

Пити в сні спиртне — означає, що ви неадекватно оцінюєте якусь ситуацію, в силу чого можете потрапити в неприємну історію або зазнати невдачі. Такий сон як би пропонує вам подивитися на речі більш тверезо.

Сонник Хассе
Пити з однієї склянки — розголос таємниці; з золотою або срібною посуду — щастя у всіх підприємствах.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви п’єте колодязну воду в жаркий день — передвіщає благополучний хід справи. Пити воду з відра — до нещасного випадку, хвороби або травми, зі склянки — до небезпеку вірусної інфекції. Пити в сні з глечика — знак благополуччя, з келиха або кухля — до отримання грошей і пошани, з чарки або фужера — до скандалу в будинку. Пити з дзбану або чаші — випробуєте радощі й прикрощі таємної любові, пити вино з пляшки — радість в дружбі і міцні сімейні узи, з рогу — ваше бажання здійсниться.

Пити біле вино — до веселих розваг, червоне — до далекій дорозі, шампанське — до вигідної угоди.

Якщо уві сні ви настільки замучені спрагою, що п’єте теплу брудну воду — наяву це віщує хвороба, яка відіб’ється на ваших справах. Пити крижану воду з ополонки — до раптового пробудження любові і пристрасті. Пити воду з джерела — передвіщає, що ви не витримаєте несприятливої ​​обстановки, що склалася в колективі колег, і вирішите змінити місце роботи.

Сон, в якому ви п’єте козяче молоко — говорить про те, що наяву вийдете заміж за багатого людини і ніколи про це не пошкодуєте. Пити парне коров’яче молоко — означає, що вчасно проявите проникливість відносно справжніх намірів людини, яка набивається вам у друзі.

Якщо уві сні ви п’єте кефір — це віщує легкі втрати і тимчасові незручності, кумис — до душевного підйому і успіху в справах. Пити з глечика студений кислий квас — передвіщає неприємні переживання, які спіткають вас при звістці про що зірвалася вигідною угоді.

Пити в сні чай з лимоном — наяву ви станете потурати своїм примхам, а все решта відійде для вас на другий план. Пити пиво — до розчарування в коханій людині, лимонад — до знайомства, яке виллється в любов.

Якщо п’єте кока-колу — наяву зміцните здоров’я, якщо морс — вас образять, коктейль — вразите оточуючих екстравагантної витівкою. Пити масло — до хвороби, розчин солі — до багатства.

Сонник XXI століття
Пити в сні з скляного посуду — до небезпеки; пити хороші напої здоровому — до благополуччя, хворому — до одужання; пити у сні із залізної посуду воду — знак того, що вам потрібно остерігатися падіння з забоєм.

Пити уві сні щось гірке — до швидкого прибутку, поліпшенню матеріального становища.

Гарячі напої пити — передвістя щастя в любові, весілля.

Солоні напої — сняться до радості.

На брудершафт пити — застереження від необдуманих дій.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви п’єте з живого джерела — значить, попереду Вас чекає веселощі і радість.

Якщо вода в джерелі каламутна — значить, наближається якась біда.

Якщо у сні Ви відчуваєте спрагу і не можете її вгамувати — значить, в прийдешніх випробуваннях Вам доведеться розраховувати тільки на себе.

Якщо у сні Ви зустрінете людину, вмираючого від спраги, і дасте йому напитися — можете сподіватися, що у Вас завжди буде добре серце, ви ніколи не втратите властивою Вам чуйності і завжди допоможете тому, хто потребує цього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі