Півень. До чого сниться Півень

Якщо вам присниться півень — значить, ви вступите в пору виняткового везіння і зростання вашого престижу, проте ваше щасливе піднесення перетворить вас в марнославного і чванливого людини.

Сон, в якому ви побачите півнячу бійку — попереджає вас про прийдешні сварках і суперництві.

У сні почують ранковий спів півня — хороший знак, що передвіщає молоді вдале одруження і достаток у домі.

Якщо вам сниться, що півень кричить вночі або ввечері — вам доведеться поплакати, і не раз.

Сонник Фрейда
Бачити півня уві сні — до помилки, винуватим у вчиненні якої будете тільки ви.

Чути спів півня — до зради, на яку вас «сподвигнет» лише цікавість. Вам захочеться пережити ті відчуття, які незмінно присутні в житті кожної людини, яка змінила партнеру.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Півень у сні — символізує зарозумілість і конфліктність. Жінці побачити уві сні півня — часто передвіщає марнославного і самолюбивого залицяльника.

Для чоловіка побачений у сні півень — це попередження про можливий конфлікт або суперництві. Після такого сну постарайтеся не заноситися і не відповідати різкістю на різкість, інакше це закінчиться болючою і безглуздою сваркою.

Поранений чи мертвий півень — знак того, що конфлікти і склоки можуть зрештою призвести до тяжких для вас наслідків, і тоді непотрібна гордість раптом обернеться важким приниженням.

Сонник Хассе
Бачити несе яйця — несподіваний спадок; зловити — повага; бачити взагалі півня — потрапити на підозру; чути спів — тебе люблять; їсти — тебе охопить жадібність.

Сонник від А до Я
Бачити у сні важливого, великого півня на чолі курей — в реальності це віщує щастя в особистому житті, але клюющій вас півень — до нещасного випадку.

Учасників бійки молоді півники — незабаром отримаєте звістку від одного, яка вас засмутить.

Злетів на паркан і кукурікати півень — сповіщає, що удача прийде на зміну нещасливою смузі у вашому житті.

Зарізаний півень, що носиться по двору без голови — передвіщає вам відчайдушну боротьбу за реалізацію своїх цілей і бажану перемогу в ній. Зарізаний відгодований жирний каплуна — смерть близького родича. Готувати уві сні або є петушатіну — до розставання з коханою людиною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі