Пиво. До чого сниться Пиво

Якщо ви уві сні п’єте пиво біля стійки бару — це обіцяє вам розчарування.

Якщо ви спостерігаєте, як пиво п’ють інші — це означає, що незабаром інтригуючі проти вас люди змусять вас розлучитися з найсвітлішими сподіваннями.

Якщо любитель цього напою у сні насолоджується пивом в приємній, природною і спокійній обстановці — його реальні перспективи віщують рівноважного і лад.

Сонник закоханих
Пити в сні пиво — до розчарування в коханні.

Якщо пиво п’ють інші — наяву слід побоюватися інтриг. Не дозволяйте недоброзичливцям посварити вас з коханою або дружиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пиво уві сні — символізує неробство і розслаблення.

Відвідати уві сні пивний бар — знак безцільного проведення часу.

Липка від пива гуртка або пляшка — підказують, що звичка до розслаблення може поглинути вас, і це погано відіб’ється на вашому становищі.

Пролити пиво на стіл — передвіщає збитки, причиною яких може стати ваша лінощі і неробство.

У той же час, якщо ви збираєтеся випити або із задоволенням п’єте приємне на смак пиво — такий сон підказує, що наяву ви втомилися, а тому вам дійсно не заважає відпочити і трохи розслабитися.

Сонник Хассе
Пиво темне — хороші доходи; світле — отримати лист; каламутне — переляк; пити — виграш; розлити — неприємності.

Сонник від А до Я
Бачити у сні пиво в пляшках — передвіщає злодійство чи пограбування, банкове пиво — викриєте таємного ворога, розливне — передвістя того, що займетеся сумнівною справою.

Світле пиво — передвіщає, що незабаром вам доведеться чимало поламати голову над тим, де роздобути грошей; темні сорти пива — говорять про те, що наяву вдасться уникнути неприємного і принизливого у вашому положенні доручення.

Свіже пиво — передвіщає вашу перевагу у чарівності і жіночності в порівнянні з усіма іншими дамами з числа запрошених гостей, серед яких ви будете зіркою першої величини. Видохлося або, що ще гірше, кисле пиво — передвіщає сварку, що доходить до істерик і рукоприкладства.

Якщо ви п’єте пиво вдома — такий сон передвіщає радість від успішного здійснення задуманого. Пиво в барі чи іншому подібному закладі — до хвороби і важким втрат. Якщо вас пригощають пивом на самому пивзаводі — це сон, що пророкує, що ваші справи підуть в гору.

Сонник XXI століття
Пити в сні пиво — до радісної події або подив, розлити його — до прибутку, наливати його в стакани або фужери — до змін на краще.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі