Пластилін. До чого сниться Пластилін

Якщо у сні Ви весь час забуваєте купити пластилін — це знак того, що Вас мучить одна і та ж думка, від якої Ви не в змозі позбутися.

Сон, в якому Ви виявляєте, що шпалери у Вашій квартирі за бруднити пластиліном — свідчить про бажання, щоб у Вашому житті з’явився хтось, здатний порушити її безтурботне перебіг.

Якщо Ви не можете відмити руки від пластиліну — це попереджає про те, що Ви граєте з вогнем і що не потрібно сподіватися на випадок.

Якщо уві сні на день народження Вам подарували коробку з пластиліном — значить, наяву Вам запропонують взяти участь у справі, яка суперечить Вашим поглядам і принципам.

Якщо шматок пластиліну потрапив у Ваше волосся — будьте обережні: Вам хочуть влаштувати підлість в помсту за хороші справи.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви самі або хтось ліпить з пластиліну — означає, що незабаром відновіть старе знайомство.

Бачити виліплену з пластиліну симпатичну фігурку, яку показує вам дитина — це означає, що незабаром вам, можливо, доведеться взяти відпустку за свій рахунок за сімейними обставинами.

Купувати у сні пластилін, а замість нього виявити в коробці щось інше — передвіщає, що наяву отримаєте звістку, яке виведе вас із себе своєю безглуздістю і брехнею.

Вимазатися уві сні пластиліном — до неприємних переживань через людини, яку ви вважали своїм другом.

Сонник XXI століття
Побачений у сні пластилін — знак доброго винагороди за відмінно виконану роботу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі