Пластир. До чого сниться Пластир

Пластир, побачений у сні — зазвичай є закликом владнати якусь сварку чи конфлікт.

Заклеювати пластиром рану — знак того, що недавня сварка або образа не дає вам спокою. Сон закликає вас заспокоїтися і не смикати душевні рани.

Заклеювати пластиром тріщини на якомусь предметі — означає, що якийсь конфлікт, якщо його не залагодити, може обернутися втратами.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити у сні медичний пластир — передвістя чвар чи образ; накладати його на чиїсь рани означає, що ви пошкодуєте про те, що образили близької людини.

Якщо пластир накладають вам або ви це робите самі — ви будете страждати від незаслужених образ.

Пластир на очах — знак прощення образ.

Сонник Хассе
Пластир — збиток, невигода; прикладати на рани — поспішити до когось на допомогу; мати накладеним — будь обережний у хворобі.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви накладаєте пластир собі на рану — значить, наяву доведеться вислуховувати абсолютно нудні розмови й безглузді в своїй дурості поради.

Якщо ви накладаєте пластир комусь — значить, в’яве проявіть співчуття до незнайомих вам людей і допоможете їм в нужді.

Перцевий пластир, використовуваний вами при застуді — передвістя того, що наяву не забуде скористатися щасливо сформованими обставинами, що не забариться привести вас до успіху.

Віддирати пластир, відчуваючи при цьому у сні хворобливі відчуття — знак значних змін, які змінять вашу долю найрадикальнішим чином.

Сонник XXI століття
Бачити своє тіло покритим величезним пластиром — означає шукати заспокоєння від серцевого розлади.

Прикладати комусь пластир — означає, що ви виручите або допоможете комусь; прикладати собі — будьте обережні при хворобі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі