Плавати. До чого сниться Плавати

Із задоволенням плавати в чистій, прозорій воді — передвіщає вам душевний підйом. Після такого сну можна очікувати, що ваші справи порадують вас.

У той же час, якщо плавання дається вам важко — такий сон знак вашої внутрішньої невпевненості і сумнівів. Такі сни зазвичай підказують, що ви беретеся за справи, в яких не маєте досвіду і достатніх знань.

Бачити у сні вмілого плавця — знак того, що в якомусь своєму починанні ви зможете домогтися успіху, якщо зумієте зібратися і направите свою енергію на досягнення тієї чи іншої мети.

Плисти на кораблі або на човні — передвіщає вам участь у якій-небудь справі.

Сонник Хассе
Плавати в чистій воді — життя без тривог; в каламутній воді — перешкоди; тонути — нещастя; в бурхливій воді — будеш ще діяльніше; бачити плаваючих — твої прагнення здійсняться; в біжучому воді — важкий шлях у житті.

Сонник від А до Я
Плавати на якомусь судні по річці або озеру — сон передвіщає, що ви випробуєте досаду і сором за скупість свого шанувальника, плавати по морю — незабаром досягнете видатного положення в суспільстві і будете наділяти інших благами.

Якщо ви плаваєте на невеликому суденці по спокійній чистій воді — це обіцянка світлого, нічим не затьмарює почуття, яке залишить у вашій душі слід на все життя.

Сон, в якому ваше плавання перервано штормом — передвістя грози, сгущающейся в сімейній атмосфері і в будь-який момент готової пролитися дощем сліз.

Плисти на великому океанському лайнері, здійснюючи приємна подорож — до неприємностей, які можуть виникнути через ваших необдуманих і необережних висловлювань про своїх колег. Якщо уві сні ви вирушили в кругосвітнє плавання — значить, наяву будете цілком задоволені результатами своєї роботи і ходом справ у цілому.

Бачити у сні плаваючих і загоряють на пляжі людей — наяву будете обмануті у своїх очікуваннях щасливого кохання, бо будете покинуті другом, який зрадить вас, спокусившись на іншу, більш привабливу особу.

Сон, в якому ви плаваєте в басейні — передвіщає, що ваша душа буде метатися між двома улюбленими людьми, не знаючи, кому з них віддати своє серце.

Якщо вам сниться, ніби ви плаваєте оголеною, не маючи можливості вийти на берег через що з’явилися там чоловіків — наяву потрапите в скрутну ситуацію, коли доведеться зробити однозначний вибір між своїми прагненнями та боргом по відношенню до близьких людей.

Бачити плаваючих голяка чоловіків — передвіщає прикрі засмучення, на які, по суті, не варто звертати серйозної уваги.

Якщо уві сні ви плаваєте з аквалангом — то наяву втратите надію на здійснення свого задуму, коли мета буде вже зовсім близька і досяжна.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі