Плече. До чого сниться Плече

Якщо вам насняться оголені плечі — значить, щасливі зміни змусять вас по-новому поглянути на світ.

Якщо вам сниться, що ваші власні плечі стали кістлявими — значить, в житті ви будете залежати від примх і примх інших людей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Плече уві сні — символізує силу і впевненість.

Бачити свої плечі сильними і міцними — хороший знак, що передвіщає серйозний успіх у важкій справі.

Якщо уві сні ваші плечі виглядають слабкими або хворими — це означає, що якась справа в даний момент може виявитися непосильним для вас. Можливо, ви намагаєтесь вирішити дуже багато проблем відразу або ж вам не заважає зробити перепочинок і відпочити. Таке ж значення має сон, в якому ви несете на своїх плечах важкий вантаж.

Сильні плечі іншої людини — означають, що у важкий момент ви можете розраховувати на чиюсь підтримку.

Сонник від А до Я
Якщо ви кладете руки на плечі запаморочливого чоловіки, кружляючи з ним у танці — то в реальному житті таке сновидіння обернеться вигідною операцією, прибутком і новими діловими знайомствами. Якщо при цьому ви бачите себе в сукні з спокусливо оголеними плечима — означає взаємність між закоханими.

Бачити у сні потужні, круті плечі культуриста — знак майбутніх нездорових бажань і неправильного способу життя. Худі, кістляві плечі — віщують, що вам доставить немало клопоту власне нерозсудливість.

Засмаглі до чорноти плечі — означають, що ваш ідеал справжнього чоловіка чекає зустрічі з вами в найближчий час і ви це підспудно відчуваєте.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі