Пліт. До чого сниться Пліт

Якщо вам присниться пліт — значить, вам доведеться поміняти місце проживання заради участі в підприємстві, яке виявиться успішним.

Якщо ж ви досягнете місця, куди прямували — вас, безумовно, чекає удача.

Якщо пліт, на якому ви пливете, має пробоїну або інше ушкодження — з вами або з кимось із ваших близьких може трапитися нещастя, або ж хвороба прийме поганий оборот.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дерев’яний пліт уві сні — це попередження про те, що у вашому житті може настати важкий період, подолати який ви зможете тільки в тому випадку, якщо об’єднайте зусилля з близькими вам людьми.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите сплавляли по річці плоти — передвіщає зміну всього способу життя в результаті непередбачених, ніг вельми радісних для вас обставин.

Бачити великий пліт з подорожуючими на ньому водними туристами, що пливе по широкій спокійній річці — передвіщає, що наяву встанете перед спокусою вчинити діяння, яке, з одного боку, принесло б вам матеріальну вигоду, а з іншого — втрату репутації та докори сумління.

Якщо бачите плоти, що мчать по бурхливих водах стрімких гірських річок — це віщує труднощі, які можуть довести до безсоння і стресового стану.

Плисти самої на плоту, наражаючись на небезпеку — наяву зробите дурні вчинки, повівши себе, як вередлива дитина.

Якщо пліт, на якому ви пливете, розвалився і при цьому ви провалилися між колодами, які зімкнулися над вами — такий сон передвіщає вам довгу і запеклу боротьбу з нестатками і нуждою.

В’язати в сні пліт, щоб переправитися на ньому на інший берег великої водойми — означає, що ваші можливості значно зростуть і незабаром ви стрімко просунетеся по службових сходах.

Сонник XXI століття
Бачити пліт уві сні — до вигідного подорожі, на ньому плисти — до успішного завершення розпочатої справи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі