Плітки. До чого сняться Плітки

Якщо уві сні слухали плітки, це означає, що ваше непомірне цікавість призведе до розплати.

Якщо ви слухали їх, не намагаючись припинити, а із задоволенням поширюючи далі, то вам доведеться відповісти навіть за самі незначні свої гріхи.

Самі складали плітки — це знак того, що на вашій совісті є непорядні вчинки, що не виправивши які ви понесете покарання.

Сонник О.Смурова
Сон, в якому ви почуєте якісь плітки або будете обговорювати їх з іншими, вказує вам, що ви дозволяєте собі непрощенні речі, через які довіряли вам порядні люди можуть відвернутися від вас.

Сучасний універсальний сонник
Ви зустрічали коли-небудь людину, якій не цікаво було б послухати хоча б маленьку плітку? Всі ми любимо чутки, пікантні подробиці, які відкривають нам завісу над тим, що там дійсно відбувається принаймні, зовні.

У сні плітка — засмучує, виводить вас із себе або осяває вас, підтверджуючи ваші підозри? Чого стосується ця плітка? Вона злісна або тривіальна?

Не секрет, що в брехню можуть повірити як у правду, якщо люди будуть увесь час її повторювати — які несправедливості ви бачили уві сні, які необхідно виправити, перш ніж вони стали реальністю?

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі