Пляж. До чого сниться Пляж

Якщо Ви відпочивали на пляжі, але раптово почався ураган, і Ваш одяг віднесло поривом вітру — значить, попереду Вас чекають несподіванки, які потягнуть за собою непоправні наслідки.

Якщо Ви бачите себе відпочиваючим на пляжі в оточенні дуже красивих людей — це віщує співпрацю з людьми, які ніколи б не привернули Вашої уваги в звичайному житті.

Лежати у сні під палючим сонцем і при цьому дуже хотіти пити — Ваш організм не отримує того, що йому необхідно.

Якщо Вас запросили на пляж — це свідчить про те, що Ви потребуєте спілкуванні з веселими, ввічливими людьми.

Якщо коханий не зміг піти з Вами на пляж — значить, заплановане Вами здійсниться лише в тому випадку, якщо Ви докладете додаткові зусилля.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви шукаєте когось на пляжі, ходячи серед полеглих людей в чорному жаркому плаття — наяву з вами станеться неприємна історія, виплутатися з якої буде дуже важко.

Засмагати на пляжі біля моря — означає участь у прибутковій справі. Річковий або озерний пляж — до успіху на терені громадської роботи. Бачити себе голою на дикому безлюдному пляжі — передвіщає вдалий вибір і укладення вигідного шлюбу.

Нудистський пляж — застереження остерігатися заздрісників.

Сонник XXI століття
Бачити у сні пляж — означає, що ви добре відпочинете і духовно, і фізично.

Бути на пляжі серед тих, що купаються в морі — значить наяву відчувати почуття провини перед кимось за свої необдумані вчинки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі