Плющ. До чого сниться Плющ

Оскільки плющ потребує опори — він символізує дружбу, людину, на яку можна покластися, помічника, соратника.

Це вічнозелена рослина, тому побачити уві сні засохлий або пожовклий плющ — сумний знак, що передвіщає погані зміни.

У сні садити плющ — наяву прагнути до дружнього спілкування, потребуватимуть прихильності, допомоги, шукати можливість поділитися з кимось своїми проблемами.

Якщо вам наснився плющ, який заплів все навколо — цей сон говорить про те, що найближчим часом вашим друзям або близьким потрібна допомога і участь, і ви будете віддавати їм всі свої сили і час, але це буде вам не в тягар, а навіть приємно.

Бачити плющ, стелеться по землі — недобрий знак, який віщує розрив відносин з близькою людиною, який ви будете сильно переживати.

Якщо у вашому сні плющ погубив рослина, яка обвив — наяву вас підведе людина, якій ви дуже довіряли.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Плющ в сновидінні — символізує близьке сусідство або стару дружбу.

Якщо зелений плющ, що обвиває будинок, радує око — сон говорить про приємні і тісних взаєминах з кимось із ваших старих знайомих. Зазвичай такі сни віщують, що друзі принесуть вам заспокоєння і радість.

Однак якщо плющ занадто розрісся або викликає у вас неприємні емоції — це попередження про те, що ви тяготи відносинами з кимось, хто знаходиться поруч. Можливо, ця людина занадто нав’язливий або ж ви втомилися від спілкування з ним.

Плющ, що обвиває паркан чи якесь інше перешкода — підказує, що друзі або сусіди можуть як-небудь перешкодити здійсненню ваших задумів.

Засохлий або в’яне плющ — знак погіршення відносин з сусідами і близькими друзями.

Сонник від А до Я
Бачити у сні старий, зарослий плющем замок — говорить про вашу романтично піднесеною натурі, яка постійно відчуває розчарування від зіткнень з грубою дійсністю.

Бачити себе в оповитої плющем відокремленій альтанці — віщує щастя, що очікує вас після сумних подій, які виведуть вас на час з душевної рівноваги.

Тягнеться уздовж огорожі плющ — передвіщає дружбу вірних і відданих друзів.

Обірвана гілка плюща — означає розлад у серцевих відносинах.

Вінок із плюща — до небіжчика у вашому домі. Викорчуваний плющ — знак грошових втрат.

Сонник XXI століття
Кучеряві пагони плюща — символ здоров’я і процвітання.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона заплуталася в заростях плюща і не може вибратися з його чіпких обіймів — наяву її таємна любовний зв’язок не принесе їй, щастя.

Англійська сонник
Побачити в сні плющ — це знак того, що Ваш друг, улюблений Вами людина. Ваша дружина або чоловік будуть з любов’ю витися навколо Вас, як плющ в’ється по стіні. У Вас буде гарне здоров’я і довге життя. Ваші вороги виявляться безсилими, і скоро Ви сміється над їх викликом. У торгівлі Ваші клієнти будуть постійні і вірні. Щаслива дівчина! Щасливий юнак! Вірна любов з’єднає Вас. Ви будете щасливі вдома і на роботі. Хліборобам цей сон передвіщає хороше і прибуткове господарювання, а морякам благополучне і прибуткове плавання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі