Поцілунок. До чого сниться Поцілунок

Побачити в сні цілуються дітей — означає щасливе примирення в сім’ї і задоволення в роботі.

Побачити, що ви цілуєте свою матір — передвіщає, що вас чекає успіх у підприємництві, любов і повагу друзів.

Цілувати брата або сестру — знак майбутніх задоволень і доброї дружби.

Цілувати кохану в темряві — передвіщає небезпеки і розпуста, а цілувати її при світлі — означає, що ви не зміните свого шляхетного ставлення до жінок.

Цілувати в сні незнайому жінку — передвісник аморальних вчинків.

Побачити, що суперник цілує вашу кохану — знак, що вам загрожує небезпека втратити її повагу.

Для подружжя побачити сон, у якому вони цілують один одного — означає духовну гармонію, яка ніколи не покине їхній будинок.

Якщо уві сні ви цілуєте ворога — це означає, що ви досягнете успіху в примиренні з одним.

Якщо молодій особі сниться, як хтось застиг її зненацька, коли вона цілувалася з шанувальником — сон передвіщає їй зухвалі вчинки з боку її уявних друзів.

Сонник закоханих
Якщо закоханим або подружжю сняться цілуються діти — це означає, що їх чекає примирення і відносини налагодяться.

Якщо уві сні ви цілуєте свою матір — це віщує любов і повагу близької людини.

Цілувати кохану в темній кімнаті — означає, що ви будете вести розпусне і ганебну життя, цілувати її при світлі — означає, що ваше ставлення до жінок буде благородно і ніщо не зможе змінити його.

Поцілунок з незнайомкою — обіцяє аморальні і низькі вчинки.

Сон, в якому вашу улюблену цілує суперник — означає, що ви можете втратити її повагу.

Якщо подружжю сниться, що вони цілують один одного — це віщує життя, повне гармонії і любові.

Якщо дівчині сниться, що хтось застав її зненацька, коли вона цілувалася з коханим — це віщує підлість з боку її друзів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Поцілунок уві сні — мінливий образ. Тим, хто в розлуці — він віщує зустріч, а тим, хто поруч — розлуку. Закоханим сон, в якому вони цілують один одного — обіцяє коротке побачення, після якого на якийсь час їм доведеться розлучитися.

Поцілунок незнайомої людини — знак скороминущої зв’язку або короткочасного сплеску емоцій.

Сонник Хассе
Поцілунок отримати — розлука з коханою особливою; дати — взаємна любов; зірвати — гаряча любов; послати повітряний — покірність.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам цілує руку галантний чоловік — передвіщає шанс розбагатіти, який ви можете і упустити, недооцінивши наслідків свого необачного вчинку.

Якщо уві сні вас намагається цілувати підпилий друг чоловіка — наяву розчаруєтеся в цій людині, і тому будуть вагомі причини. Цілуватися зі своїм обранцем — такий сон віщує для молодої дівчини швидке весілля.

Бачити чоловіка, цілується з іншого — знак подружньої невірності в реальному житті. Бачити цілуються чоловіків — до розчарувань в невдачах, жінок — наяву відмінно відпочинете і побавитися з подругами.

Цілувати в сні дітей — наяву зайва суєта і нетерплячість принесуть результат, протилежний очікуваному. Цілую вас дитина — передвіщає нові турботи. Цілуються діти — знак щасливого примирення в сім’ї та задоволення своїм становищем.

Цілує вас у сні матір — передвіщає любов і турботу близьких людей. Цілуватися уві сні з незнайомцем в темному під’їзді або підворітті — означає, що, маючи достатніми засобами, ви будете нерозумно витрачати їх, намагаючись пустити пил в очі людині, любові якого хочете домогтися всіма можливими способами і чого б вам це не коштувало.

Цілувати в сні свого нареченого для нареченої — передвіщає розлад весілля в самий переддень. Якщо, навпаки, він цілує вас — це означає всього лише прикре непорозуміння, яке досить швидко з’ясується до більшої радості обох.

Приємний поцілунок у сні — означає, що наяву привернете увагу багатьох чоловіків. Цілуватися з виродками або похітливими старцями — означає, що тільки витримка і терпіння можуть принести вам бажаний результат. Цілувати в сні лоб мерця — означає, що радощі і печалі будуть рівномірно чергуватися у вашому сімейному житті.

Сон, в якому ви цілуєте тварин — передвіщає молодій особі, що її люблячий і вірний наречений буде начисто позбавлений ревнощів, а заміжнім такий сон передвіщає веселощі і масу найрізноманітніших задоволень.

Цілувати в сні хрест або Біблію — говорить про те, що наяву розчаруєтеся в своєму обранцеві ще до весілля.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви цілуєте когось, кого не слід було — це поганий знак. Цей сон передвіщає лицемірство уявного друга і коханого.

Бачити, як інший цілує Вашу суджену — до появи суперника.

Якщо уві сні Ваш коханий цілує іншу жінку — цей сон говорить про його нещирість і черствому серці.

Якщо Ви бачите, що Ваш коханий ніжно і пристрасно цілує Вас кілька разів — значить, він завжди буде вірний Вам і наміри його чисті. Для сімейних людей цілувати уві сні один одного — означає віроломного супутника життя.

Рейтинг статті:
(1 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі