Подарунок. До чого сниться Подарунок

Отримувати уві сні подарунки — знак того, що ви будете надзвичайно щасливі. Подарунок обіцяє діловим людям вдалі фінансові операції.

Посилати комусь подарунок — до втрати сприятливої ​​можливості для вирішення ваших проблем. Можливо також, що ви отримаєте від когось осуд, яке раздосадует вас.

Якщо молода жінка отримує уві сні прекрасний подарунок — наяву її очікує заміжжя із заможним і близьким по духу людиною.

Отримувати уві сні подарунки до дня народження — обіцяє вам рідкісну удачу в усьому.

Якщо ви самі вручаєте подарунок у святковій обстановці — це означає, що в реальності ви не відчуваєте належної поваги до цієї людини.

Сонник закоханих
Отримувати подарунки уві сні — щасливе передвістя. Такий сон передвіщає, що ви будете щасливі в коханні. Дівчині сон, в якому їй дарують подарунок — передвіщає щасливе заміжжя, і її чоловік буде багатий і близький їй за духом.

Якщо ж їй сниться, що вона дарує подарунок своєму коханому — це означає, що наяву вона не відчуває до нього поваги.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Подарунок уві сні — це символ будь-якої несподіванки, необов’язково матеріального властивості.

Сон, в якому ви отримуєте подарунок — попереджає вас про сюрпризи долі — приємних чи ні, залежно від того, що це за подарунок і з яким почуттям ви його приймаєте.

Якщо подарунок виглядає неохайно або ж з якихось причин викликає у вас суперечливі почуття — такий сон готує вас до небажаних несподіванок.

Якщо ж ви самі подаєте кому-небудь подарунок і робите це з гарним настроєм — такий сон обіцяє, що якісь ваші справи порадують не тільки ваших знайомих, а й вас самих.

Якщо ж ви подаєте подарунок без особливої ​​радості — це знак того, що заради просування своїх справ вам доведеться піти на якісь поступки оточуючим.

Сонник від А до Я
Роздавати уві сні подарунки дітям — відчути полегшення при звістці, що критично склалася ситуація вирішилася позитивним чином.

Якщо уві сні вам подарували кришталеву вазу — це означає, що незабаром досягнете здійснення свого заповітного бажання. Якщо молода жінка бачить у сні, ніби її коханий дарує їй перлове намисто — наяву її чекають щасливі події, в ході яких вона почує слова любовного зізнання від залицяльника і пропозицію вийти заміж.

Бачити у сні, що вам підсмажили собаку — це передвістя заможного життя, повної комфорту і задоволень. Отримати в подарунок коробку дорогих цукерок — наяву ви потрапите в інтелігентне суспільство, де гідно оцінять ваші таланти і завжди будуть раді вас прийняти.

Сон, в якому вам дарують карколомну шубу з натурального хутра — наяву потрапите в казусну ситуацію, коли вас візьмуть не за того людини, а ви не станете відкривати своє справжнє ім’я, щоб не погіршити своє становище.

Отримувати в подарунок коштовності — знак виняткової привабливості і успішності в любові, селищах прекрасного чоловіка і шикарне життя в повній безтурботності.

Сон, де ви отримуєте подарунок від деяких спонсорів машину або яхту — це знак підозрілої доброзичливості людей, які завжди демонстрували до вас вороже ставлення.

Отримати уві сні в подарунок чудесно оформлення книги — до радісного звістки від друзів з-за кордону. Якщо уві сні ви не отримали очікуваного подарунка — це віщує явну загрозу вашому нинішньому стану.

Якщо на свій день народження ви отримали від коханої людини в подарунок квіти — такий сон пророкує удачу у всіх сферах. Сон, в якому вам дарують золоті штучки — означає, що вам вдасться далеко просунутися на шляху до багатства і загального визнання.

Сон, де ви самі подаєте подарунки родичам — передвіщає матеріальну допомогу з їхнього боку. Вручати подарунок начальству в його ювілей — свідчить про ваш глибоко індиферентному відношенні до свого керівництва, як і взагалі до якої б то не було субординації. Якщо уві сні ви відправляєте дорогий подарунок поштою — наяву не використовуєте наданий долею шанс влаштувати своє життя.

Англійська сонник
Якщо уві сні друг або коханий дарує вам щось на пам’ять — вас незабаром чекає нежданий приємний сюрприз: друзі, спраглі Вашої блага, зроблять все можливе для його досягнення. Для молодої людини цей сон — означає, що його суджена буде багата чеснотою і прекрасна характером, постійна в своїх почуттях і щиро прив’язана до нього. Для молодої жінки — що її чоловік буде шляхетний, як справжній джентльмен, багатий, відомий, можливо, у них буде багато дітей.

Якщо Ви самі даруєте комусь подарунки — сон передвіщає, що у Вас з’явиться щаслива можливість щедро робити їх. Але якщо в сні Вам потрібно зробити подарунок, а Ви чомусь не можете — це до бідності і плутанини в справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі