Подряпина. До чого сниться Подряпина

Сон, в якому ви подряпали кого-небудь — означає, що ви будете прискіпливі до інших людей. Через це можливі сварки з обранцем.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Подряпини уві сні — знак образ і роздратування.

Бачити їх на своєму тілі — це попередження про те, що якась сварка може обернутися для вас хворобливими наслідками. Сон закликає вас контролювати свої емоції, по можливості уникаючи конфліктних ситуацій.

Зустріти у сні людини зі слідами подряпин — знак того, що ви ризикуєте вплутатися в якусь справу, чревате сварками і різними неприємностями. Після такого сну вам слід ретельно зважувати свої кроки і не піддаватися на сумнівні пропозиції.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що у вас на тілі подряпини — це віщує невдоволення і роздратування. Воно може бути викликано появою надмірно товариську людину, яка буде набридати вам своєю безперервною балаканиною.

Якщо ви бачите, що подряпаний інша людина — це говорить про те, що вам вдасться вийти зі складного становища, вдавшись до допомоги близької людини. Довіряти стороннім не слід — це стосується суто ваших інтересів, тому звернутися ви можете тільки до того, з ким вас пов’язують найщиріші стосунки.

Дряпати когось — до бурхливого сексу в недалекому майбутньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі