Подруга. До чого сниться Подруга

Якщо вам приснилася подруга — в реальному житті ви отримаєте підтримку з того боку, звідки її, здавалося б, і бути не могло.

Сон, в якому ви крупно посварилися з подругою із застосуванням рукоприкладства — означає, що все життя ви будете прагнути до чогось нездійсненного, що реалізується тільки в кінці вашого життєвого шляху.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам сниться, що Ви втратили свою кращу подругу — це свідчить про те. що у Вас є справжні друзі, які будуть поруч у важку хвилину.

Якщо подруга відбила у Вас коханої людини — значить, наяву Ви чогось дуже боїтеся, і це займає всі Ваші думки.

Якщо Ви з подругою відправляєтеся в кругосвітню подорож — значить вам хочеться залишитися наодинці з собою і проаналізувати ситуацію, що створилася.

Якщо Вам сниться, що Ваша подруга виграла грошовий приз і поділилася з Вами — такий сон нагадує Вам, що Ви потребуєте фінансової підтримки, але соромитеся звернутися за допомогою до близьких людей.

Якщо Вам сниться, що подруга не привітала Вас з днем ​​народження — значить вам не потрібно свято вірити в могутність і відданість людей.

Сонник Міллера
Якщо дівчині або жінці приснилася подруга, це означає, що її можуть очікувати неприємності, пов’язані з суперництвом, жіночої заздрістю, причому зовсім необов’язково з боку приснилося.

Сонник Цветкова
Побачили свою подругу уві сні — чекайте сварки з кимось близьким. Якщо уві сні вам довелося лаятися з подругою, значить, навпаки, відносини з людьми покращаться.

Побилися з нею — такий сон означає, що ви докладете багато зусиль для того, щоб жити з оточуючими в мирі та злагоді.

Англійська сонник
Після сну про подругу, особливо колишньої, розставання з якою відбулося через сварку, жінка повинна бути уважною: хтось зазіхатиме на серце її коханого.

Побачити подругу — для торговця або мандрівника не надто добрий знак: їм може сильно перешкодити якась хитра, підступна представниця прекрасної статі.

Рейтинг статті:
(4 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі