Погода. До чого сниться Погода

У сні звернути увагу на погоду — означає нестійкість удачі. Поки вам надзвичайно щастить, але несподівано все може обернутися сумнівами і гірким провалом.

Бачите в сні, що ви читаєте зведення погоди — означає, що ви можете поміняти місце проживання після довгих утомливих роздумів. Але від переїзду ви тільки виграєте.

Бачити провісника погоди — передвіщає вам прикрі домашні події.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви стежите за погодою — це означає, що ваші стосунки з обранцем нестійкі, можливі сварки і суперечки.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви хочете дізнатися погоду по прогнозам барометра — це віщує швидкі зміни в справах, які принесуть прибуток і дозволять тим самим розрахуватися з кредиторами.

Слухати зведення погоди — передвіщає непередбачуваність у вчинках і поведінці.

Якщо уві сні прогноз погоди не виправдався і ви потрапили через це в безглузду ситуацію — значить, наяву введете своїх друзів в оману щодо своїх дійсних планів, чого вони вам не пробачать.

Сон, в якому несподівана зміна погоди зіграла вам на руку — передвіщає, що наяву будете щасливі в своєму новому починанні. Ясна сонячна погода під час пікніка віщує в реальному житті знайомство з чоловіком, яке переросте в тісні дружні і любовні відносини.

Похмура погода означає можливість інфекційного захворювання в сім’ї, погана і дощова — до неприємного і небажаного розмови з начальством, вітряна і холодна — вам завдадуть незаслужену образу близькі люди, сира, вогка по-осінньому погода — наяву все обернеться на краще. Циклон, передвіщений синоптиками, обіцяє вам довге і щасливе життя.

Ураган, що не дозволяє висунути носа з дому — наяву вас чекають обман і шахрайство.

Негода, яка застала вас в дорозі — до невдачі, викликаної віроломством ділових партнерів.

Жіночий сонник
У сні звернути увагу на погоду — до мінливої ​​удачі. Якщо вам надзвичайно щастить наяву, все може несподівано обернутися сумнівами і гірким провалом.

Якщо уві сні ви читаєте зведення погоди — можливо, після довгих роздумів ви зважитеся поміняти місце проживання. Не переживайте через прийнятого рішення від переїзду ви тільки виграєте.

Бачити у сні провісника погоди або метеоролога — на жаль через сімейні справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі