Поїзд. До чого сниться Поїзд

Поїзд у сні — передвіщає подорож.

Бачити себе в поїзді, який ледве-ледве тягнеться вперед, так як під ним немає рейок — означає, що вас чекають серйозні хвилювання через справи, яка з часом стане джерелом вашого добробуту і багатства.

Якщо ви бачите в сні товарний поїзд — значить, вас чекають зміни на краще.

Бачити себе на верхній полиці спального вагона — означає, що скоро вас чекає поїздка з неприємним попутником, і ви даремно витратите гроші, які могли б бути використані з більший вигодою.

Сонник Фрейда
Поїздка на поїзді — є відображенням ваших страхів, тривог і переживань. Ви явно страждаєте від якихось фобій, розібратися в яких повинні допомогти інші символи ваших сновидінь.

Проходить повз вас поїзд — символізує нереалізовані по вашій же вини сексуальні контакти і вашу смуток про це.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Подорож в поїзді уві сні — символізує протягом вашого життя. Чим більше затишно і комфортно ви почуваєте себе в такому сновидінні, тим міцніше і успішніше ваше становище в реальному житті.

Опинитися в поїзді без квитка — знак невпевненості в собі і своєму становищі. Такий сон підказує, що ви, схоже, беретеся нема за свої справи і чи можете розраховувати на успіх.

Поїзд, що стояв на станції — попередження про тимчасове зупинення у справах.

Сонник Хассе
Поїзд пасажирський — великі зміни; товарний — прибуток від торгівлі; швидкий — твої прагнення швидко здійсняться; що зійшов з рейок — невдача в житті.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите на вокзалі пасажирський поїзд — це означає, що попереду вас чекають грандіозні зміни, які вплинуть на всю вашу подальшу долю.

Їхати в купейному вагоні поїзда — означає, що незабаром зробите нову справу, взявши в компаньйони декількох хороших друзів.

Якщо уві сні ви подорожуєте в загальному вагоні поїзда — значить, вашій репутації загрожує небезпека від заздрісних сусідів або товаришів по службі.

Якщо ваш поїзд їде повільно і довго стоїть на кожній станції — це означає, що вас чекають хвилювання через неправильно і не вчасно оформлених документів.

Сон, в якому ваш поїзд їде по нескінченному мосту над тягнеться без краю водою — означає довгий перебіг хвороби.

Мчить з шаленою швидкістю поїзд, за вікнами якого стрімко миготить швидко мінливий пейзаж — означає, що ваші плани будуть реалізовані в самому незабаром.

Якщо поїзд, в якому ви їдете, сходить з рейок — вас чекає смуга невдач, яка затягнеться надовго.

Товарний потяг з безліччю вагонів — передвіщає зміни на краще в підприємництві та торгівлі.

Їхати на ньому, ютясь в якій-небудь теплушці разом з волоцюгами і бомжами — значить, наяву чекає поїздка з попутниками, які принесуть вам нещастя.

Зустрічати приїхали на поїзді рідних чи друзів — до отримання довгоочікуваних звісток, проводжати когось на поїзд — належить несподіване розставання з близькими людьми.

Якщо уві сні ви запізнилися на свій поїзд — в реальному житті це віщує принизливі докори і сварки на ґрунті взаємного нерозуміння з найближчими вам людьми.

Езотеричний сонник
Бачити поїзд — до туги.

Рік, що минає або йде поїзд — провісник періоду туги і смутку.

Сідати в поїзд — вас чекають зміни.

Бачити себе в поїзді — період життя, наповнений тим, що оточує вас у сні; наприклад, багато багажу — буде тривалий період турбот і клопотів про близьких; чим довше поїзд, більше вагонів — тим довше відрізок життя.

Сонник Цветкова
Їхати в поїзді — важливе запрошення; проходити вагони — відраховувати роки (місяці); сам поїзд — час.

Поїзд зустрічати — ділову пропозицію; хтось сходить з поїзда — запрошення через одного; бути в поїзді — дуже важливе запрошення.

Рейтинг статті:
(2 голосів 3,50 середній з 5)

Коментарі