Покарання. До чого сниться Покарання

Бачити у сні, що на вас накладено покарання — означає, що ви маєте обов’язки, які вас дратують і тому ви їх не виконуєте.

Платити штраф як покарання — означає хворобу і фінансові втрати.

Уникнути оплати штрафу — знак того, що ви будете переможцем у суперечці.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей — це означає, що вони сумніваються в правильності обраних ними виховних методів, в яких відсутня повага до дітей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бути покараним у сні — нерідко має протилежний зміст. Зазвичай такі сни говорять про те, що в глибині душі ви усвідомлюєте власні помилки і промахи і близькі до того, щоб їх виправити.

В той же час, якщо в сні ви всіма силами намагаєтеся уникнути покарання і шукаєте собі різні виправдання і відмовки — такий сон підказує, що наяву ви упорствуете у власних помилках. Бережіться: така завзятість може ще більше ускладнити ваше життя.

Самому карати кого-небудь у сні — ознака вашого гострого невдоволення станом справ. Після такого сну ваші справи можуть помітно погіршати, особливо якщо ви будете шукати винних замість того, щоб спробувати знайти вихід зі скрути.

Сонник від А до Я
Бути уві сні підданої заслуженому покаранню — означає, що в реальному житті справедливо віддадуть належне вашим заслугам, щедро сплативши їх. Отримати наганяй від начальства — серйозне покарання наяву, дати прочухана комусь — поступите необережно щодо своїх підлеглих.

Якщо уві сні вас піддають фізичному покаранню, тобто просто екзекуції — значить, насправді станете жертвою обмови.

Карати різками — не відмовить у раді друзям. Випробувати різки на своїй спині — вийдете переможцем з важкої сутички з серйозним супротивником.

Отримувати ременем — заслужено піддастеся осуду за грубість. Карати ременем своїх дітей — такий сон передвіщає небажані для вас обставини.

Покарання у вигляді ув’язнення на гауптвахті — передвіщає несподіване заохочення від начальства.

Отримати несправедливе покарання — означає, що ваше заняття вам не до душі, тому свої обов’язки ви виконуєте, аби з рук геть.

Якщо вас покарали штрафом — це віщує розлад здоров’я. Ухилятися від сплати штрафу — наяву заощадите гроші.

Карати винних дітей, ставлячи в куток або позбавляючи чогось — змушені будете визнати свою неправоту в суперечці.

Сон, в якому уникнення покарання ви вдаєтеся до брехні — означає, що ви несправедливо вчините у відношенні друзів.

Сонник XXI століття
Отримати уві сні покарання за невиконану роботу — означає, що незабаром на вас покладуть обов’язки, які будуть вас дратувати і які ви вперто не захочете виконувати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі