Покоївка. До чого сниться Покоївка

Бачити покоївку — означає невдачі, різкі зміни на гірше, для чоловіка бачити в сні, що у нього любовний зв’язок з покоївкою — говорить про те, що він може піддатися глузуванням з-за свого необережного, часом нетактовного, поведінки.

Сонник закоханих
Якщо чоловікові сниться, що у нього зв’язок з покоївкою — це означає, що над ним будуть сміятися через його безглуздого поведінки і дурних вчинків.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні покоївку в своєму будинку — знак того, що у ваші справи може втрутитися сторонній. Стережіться, щоб ваші секрети не отримали розголосу.

Покоївка в готелі — провісник неприємностей і пліток.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви бачите готельну покоївку — це віщує вам невдачі, різку зміну до гіршого. Вам слід бути обережніше в обговоренні власних проблем з першим зустрічним.

Якщо ви вступаєте з покоївкою в зв’язок — може бути, ви піддастеся глузуванням за свою нетактовну поведінку. Рідше говорите і частіше слухайте.

Жіночий сонник
Готельна покоївка — сниться до невдач, різких змін на гірше.

Якщо чоловікові сниться, що він вступив в любовний зв’язок з покоївкою — він ризикує заслужити глузування з-за свого необережного або нетактовного поведінки.

Англійська сонник
Чоловікові сон про граничний — пророкує одруження на вітряної та навіженої жінці, під чиїм каблуком він, без сумніву, виявиться в майбутньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі