Покривало. До чого сниться Покривало

Бачити покривало на ліжку — знак того, що вам не час відпочивати і розслаблятися.

Покривало на подружньому ложі — символізує таємницю любові.

Якщо воно зім’ято і зім’яте — схоже, в цю таємницю можуть проникнути сторонні.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні покривало — до процвітання, якщо такий сон приснився з середи на четвер, значить, незабаром ви придбаєте багатого покровителя.

Якщо уві сні з четверга на п’ятницю ви побачили покривало, під яким вгадуються обриси якоїсь людини — цей сон попереджає вас про те, що не потрібно проявляти надмірної цікавості, інакше є ризик потрапити в незручну ситуацію.

Сон з вівторка на середу, в якому ви порізали покривало або побачили його вже порізаним — означає розорення будинку, яке трапиться в той момент, коли він буде пустувати.

Якщо уві сні з п’ятниці на суботу ви отримали в подарунок яскраво-червоне або чорне покривало — це означає, що вашому сімейному щастю загрожують підступи заздрісних людей.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви застеляєте покривалом ліжко — віщує добрий хід справ і удачу в укладанні торгових угод.

Чисте або світле покривало — означає, що вас чекає радість і благополуччя в домі. Темне або, що гірше, брудне покривало — до сумних известиям від далекого друга.

Стьобана або вишите покривало — говорить про те, що ваші душевні і ділові якості привернуть увагу гідну людину, яка запропонує вам свою руку і серце.

Старе, драні покривало — передвіщає нерівний шлюб, який не принесе щастя. Покривало з пропаленій або залатаній діркою — до невдалого сватання.

Накидати покривало на небіжчика — передвістя невтішного майбутнього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі