Поле. До чого сниться Поле

Якщо вам присниться скошене поле, з якого вже прибраний хліб — це передвіщає невдачі.

Побачити зелене поле або просторі поля колоситься хліба — обіцяє селянинові рясний урожай, а всім іншим — щасливий період у житті.

Бачити у сні зоране поле — передвіщає, що ви скоро досягнете добробуту і ваш шлях до гідного становища в суспільстві буде короткий і прямий.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Поле уві сні — символізує ваші справи, плани та починання.

Поле з дозрілими колоссям — дуже сприятливий знак, що пророкує успіх вашим справам і задумам.

Поле, заросле бур’яном — знак недбалості і занедбаності в справах, що загрожує обернутися розчаруванням і великими втратами.

Голе поле, колосся з якого вже прибрані — знак того, що в якійсь справі ви зробили все що могли, і продовжувати його безглуздо.

Випалене посухою поле — свідчення того, що ваші плани приречені на провал, а тому вам краще пошукати собі інші заняття або ж знайти більш ефективні рішення своїх проблем.

Поле, укрите пухнастим снігом — говорить про необхідність спокійно почекати сприятливий момент і лише тоді братися за перспективна справа. Супутні образи сну допоможуть вам більш повно витлумачити його значення.

Сонник Хассе
Поле переорювати — твоя праця дасть ефект; спустошене поле — голод; розкішне, зелене — маєш на увазі хороший заробіток; міряти — важка праця.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви гуляєте по необроблених полю, насолоджуючись повним спокоєм — означає звільнення від залежності і життя в повній відповідності з вашими бажаннями і можливостями. Бачити межу на поле — знак роз’єднаності з колишніми друзями і передвістя самотності.

Бачити у сні зоране поле — передвіщає швидке досягнення успіху при сприятливому збігу обставин. Бачити колосяться хліба, які передвіщають рясний урожай — до здоров’я, благополуччя і прибутку. Скошене поле зі скиртами соломи — обіцяє невдачі і сумні переживання.

Зеленіюче озиме поле — означає настання щасливого смуги у вашому житті. Бачити, як переорюють і боронують поле — сон означає, що волею-неволею наведете порядок у всіх своїх справах.

Поле, в якому комбайни обмолочують зрілі колосся — передвіщає сприятливий для вас оборот подій.

Конопляне поле — до сварки з одним, поле з Бурак або картопляне — до успіху, який несподівано може обернутися розчаруванням.

Береза, самотньо зростаюча посеред поля — знак нездійснених надій.

Сонник XXI століття
Побачити в сні зелене або добре оброблене поле — на щастя, радості, удачі, перемоги над більш сильним противником; якщо воно заросло бур’яном — це означає, що на шляху до бажаного вам доведеться подолати багато труднощів і перешкод; занедбане поле — знак дуже далеких перспектив, сниться до отримання результатів сьогоднішнього праці в дуже віддаленому майбутньому.

Якщо уві сні ви йдете по борозні — це віщує вам порожні турботи або обтяжливі турботи наяву.

Бачити у сні, що ви працюєте бороною — означає що вас чекають перешкоди на шляху до поставленої мети.

Англійська сонник
Бачити себе в сні гуляють по неозорих зеленим полях — до добробуту і сприятливим обставинам як у торгівлі, так і в любові.

Якщо Ви ходите самотньо по зів’ялій або випаленому полю — це означає, що Вас чекає бідність або тяжка праця.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на Конюшиновий, ячмінному або пшеничному полі, де передбачаєте багатий урожай — цей сон до багатства і впливовим зв’язкам.

Якщо Ви бачите себе на тільки що зораному і засіяному полі — це сон до успіху, але він же говорить про те, що спочатку Вам доведеться багато чим пожертвувати, бути невтомним у справах. Якщо Ви вже на шляху до успіху, будьте впевнені: Ви його досягнете.

Якщо Ви хлібороб і бачите поле — майбутній урожай буде найбільшим з усіх, що Вам вдавалося виростити. Тому, кого цей сон застав на борту свого корабля, що везе цінний вантаж в далекі країни — він теж принесе багато удачі. Ніщо не загрожуватиме йому в дорозі, і тільки легкий бриз буде надувати вітрила його судна. Не варто турбуватися і за товар. Він буде доставлений на місце в цілості й схоронності і розпроданий за найвищою ціною. Цей сон обіцяє таке щастя в любові, що Ваша майбутня життя перетвориться на суцільний медовий місяць. Навіть хворим і немічним старцям цей сон — поверне бадьорість і веселощі.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться сон, в якому ви бачите безкрайнє занесене снігом поле — це означає, що вас чекає щасливе і довгоочікувана зустріч з людиною, яка виявиться прекрасним сексуальним партнером, здатним виконати будь-яке найзаповітніше ваше бажання.

Якщо ви бачите себе що йде по полю жарким літом — вас захопить вихор любовних відносин з тим, про кого ви мрієте вже довгі роки. Це відбудеться в самий найближчий час. Не пропустіть свій шанс і доведіть, що ви здатні безмежно і віддано любити.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі