Пологи. До чого сняться Пологи

Якщо вам приснилося, як ви приймали пологи — це обіцяє знайомство з людиною, яка складе для вас ідеальну пару. Ви не сприймете його серйозно, так як уявляєте свою другу половину інакше. Проте він виявиться достатньо наполегливий, щоб змусити вас повірити в себе і в ваші можливі відносини.

Якщо уві сні у вас брали пологи — це обіцяє вам вагітність (у випадку, якщо сон приснився жінці).

Якщо раптом чоловікові приснилося, що у нього брали пологи — це попереджає його про прийдешні наслідки його позашлюбного зв’язку з партнеркою.

Сонник Ванги
Пологи — цей символ пов’язаний з важливими життєвими змінами, рішенням справ, звільненням від чого-небудь.

У сні ваші пологи були болісні, але все обійшлося благополучно — цей сон передвіщає вам труднощі у вирішенні ваших справ, але, незважаючи ні на що, все закінчиться добре.

Сон, в якому ви приймаєте пологи — пророкує вам участь у події, яке ви порахуєте незначним, але наслідки його будуть для вас великою несподіванкою.

Бачити у сні, як хтось із близьких помирає при пологах — знак того, що ваші спроби налагодити відносини з родичами навряд чи матимуть успіх.

Вам приснилися легкі і швидкі пологи, які викликали у вас в душі відчуття великого полегшення — цей сон вказує на те, що ви зможете перекласти справи на чужі плечі, а самі зітхнете з полегшенням.

Якщо уві сні ви побачили власні пологи — цей сон пророкує, що доля дає вам шанс почати своє життя заново. Можливо, з цим пов’язано таїнство перевтілення душ, і ви колись жили в іншому вимірі і тілі. Вам необхідно переглянути свої життєві цінності і спробувати осмислити своє призначення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Народжувати чи приймати у сні пологи — знак якогось важкого справи, яке принесе вам велику кількість турбот.

Тим не менш, якщо пологи у сні пройшли вдало — сон передвіщає, що ваші сміливі задуми увінчуються успіхом.

Якщо ж у сні народилася мертва дитина або урод — такий сон говорить, що причиною ваших труднощів можуть стати помилкові думки або негативні почуття, від яких вам краще позбутися.

Акушерка або повитуха, присутня на пологах — є поганим знаком. Такі сни віщують великі проблеми і неприємності із здійсненням ваших планів. Докладніше див. «Акушерка».

В той же час, майбутнім батькам подібні сни — нічого особливого зазвичай не обіцяють і є всього лише відображенням страхів і переживань перед реальними пологами.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви відчуваєте, що народжуєте — будьте готові до непримиренної ворожнечі з родичами вони вас не зможуть зрозуміти.

Сонник XXI століття
Якщо жінці сняться пологи — значить, її чекає сімейне щастя, вона буде пишатися своїми дітьми.

Якщо їй наснилося, що народилося кілька немовлят — се чекає повний успіх у всіх починаннях і щастя.

Бачити у сні важкі пологи — до невдачі.

Приймати уві сні у породіллі дитини — до приємної несподіванки, до весілля.

Приснився вам викидень або передчасні пологи — символізують нову справу або заняття.

Англійська сонник
Для заміжньої жінки пологи у сні — віщий сон. І в житті її чекає благополучне дозвіл від тягаря. Незаміжню дівчину подібний сон — попереджає про ймовірну втрату невинності, якщо вона виявить легковажність і безрозсудну довірливість.

Еротичний сонник Данилової
Якщо ви бачите рождающимся себе — це знаменує появу нового знання, ви станете перед оточуючими в новій якості.

Якщо народжується інший — хтось новий з’явиться у вашому житті. Залежно від того, які почуття ви відчуваєте при цьому, дана людина буде приємний або неприємний вам.

Процес пологів у жінки, приснився чоловіку — означає прибуток, майнові придбання, грошові накопичення, процвітання, все хороше, причому успіх буде легким, буквально звалиться на вашу голову з неба.

Якщо ж чоловік бачить народжують себе самого, такий сон — знак того, що вам доведеться докласти чимало зусиль, для того щоб домогтися бажаного успіху. Вам належить багато працювати і сподіватися на благополучний результат справи.

Сон про пологи для жінки — означає або грошову прибуток, або є знаком насувається хвороби шлунково-кишкового тракту або сечостатевої системи. На останнє тлумачення необхідно звернути увагу насамперед літнім жінкам.

Сон про пологи для дівчини — означає хороші перспективи на заміжжя, благополуччя в майбутньому сімейному житті і достаток у домі. До речі, впродовж двох останніх десятиліть активно пропагуються пологи під водою. Як говорять учені, занурення новонародженого у воду гарантує йому в майбутньому міцне фізичне і психічне здоров’я. Проте трактування сну про пологи зовсім не залежить від тієї обстановки, в якій з’явилася на світ нове життя у вашому сні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі