Полювання. До чого сниться Полювання

Якщо вам сниться, що ви полюєте — наяву вам належить боротися за здійснення майже нереальних планів.

Якщо уві сні ви переслідуєте дичину і наздоганяє її — це віщує вам успішне подолання труднощів і здійснення бажань.

Якщо уві сні вам не пощастило на полюванні — це обіцяє втрати і помилкові рішення в діловому житті.

Почути бадьорі звуки мисливського роги — це обіцянка повного щастя в реальному житті і відчутної підтримки долі у ваших найкращих починаннях.

Сонник Ванги
Спостерігати уві сні за полюючим людьми — свідчення того, що незабаром вам належить веселу розвагу в колі своїх друзів. Іноді такий сон пророкує зустріч зі злим людиною-боротнем, який вразить ваша уява.

Якщо приснилося, що ви самі полюєте за яким-небудь твариною — наяву вас чекають великі труднощі. Ваш таємний ворог буде намагатися будь-якими способами перешкодити виконанню ваших планів. Він не зупиниться ні перед чим, а тому використовуйте в своєму захисті будь народні засоби.

Якщо уві сні мисливець впав у яму, вириту для тварин — такий сон не віщує нічого доброго. У реальному житті ви, як кажуть, «ходите по краю прірви», вплутуючись у всякі ризиковані справи. Будьте обережні, бо далеко не на всі справи можна йти заради великого заробітку.

Якщо уві сні під час полювання нападає поранений вами звір — ваша думка про те, що ви здобули перемогу над своїм заклятим ворогом, помилково. Він лише зализує свої рани, готуючись нанести вам новий удар.

Сонник закоханих
Полювати уві сні і наздоганяти дичину — передвіщає досягнення мети і успіх в любові.

Якщо приснилася невдала полювання — це означає, що ви розчаруєтеся в коханого.

Сон, в якому ви чуєте звук мисливського рогу — передвіщає вам щастя в любові і підтримку коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Полювання уві сні — символізує ризик і погоню за удачею. Зазвичай такі сни віщують різного роду труднощі в ризикованих підприємствах.

Йти по сліду звіра — сприятливий знак. Сон говорить про те, що ви перебуваєте на правильному шляху, але вам слід набратися терпіння.

Стріляти уві сні в звіра і вбити його — знак важкої боротьби за здійснення своїх планів. Для успіху від вас будуть потрібні витримка і холоднокровність.

Різні звірі уві сні — мають різне значення, описане у відповідних статтях.

Страждання або крик пораненого звіра уві сні — підказують, що в найвідповідальніший момент витримка може змінити вам. Після такого сну вам краще уникати ризикованих витівок.

Упустити звіра уві сні — знак марних надій.

Сонник Хассе
Полювання приймати участь — витримка обесбечіт прекрасне майбутнє; бути запрошеним — щастя в лотереї.

Полювати на дрібних звірів — не пощастить у справах; на великого звіра — розсудливість.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви берете участь в полюванні — вам забезпечений успіх, якщо будете продовжувати діяти таким же чином, як досі.

Якщо ви погодилися поїхати на полювання за наполегливій запрошення друзів вашого чоловіка — наяву не прогадаєте, купивши лотерейний квиток: вас чекає щасливий виграш.

Якщо, прибувши на місце полювання, ви не приймаєте в ній безпосередньої участі, а кашовар — наяву будете втягнуті в сумнівну справу, яка принесе чимало клопоту. Полювати однієї — знайдете скромне щастя.

Полювати на велику дичину в лісі — досягнете поставленої мети, чого б вам це не коштувало, на дрібну в лугах — візьметеся за здійснення нереальних планів і провалите їх на самому початку.

Якщо полюєте за пернатої дичиною на озерах або болотах — ваша надія швидко і легко збагатитися на перевірку виявиться ілюзорною, не пощастить і в любові, що разом узяте повалить вас в досконале розчарування.

Якщо не пощастило на полюванні і ви повертаєтеся з порожніми руками — це віщує спірні питання при розподілі або розподіл між колегами.

Вдале полювання і багата здобич — говорять про те, що вам вдасться утримати удачу завдяки обережності по відношенню до своїх конкурентів.

Зустрічати чоловіка, що повертався з полювання з порожніми руками, але припухлим обличчям і тьмяним поглядом — до сімейних розбірок. Бачити у сні африканське сафарі або брати участь у ньому — вас чекають великі зміни.

Сонник Деніз Лінн
Полювати — значить шукати незвідані частини власної душі. Що ви намагаєтеся знайти в житті? Чи відчуваєте ви, що на вас полюють? За чим ви женіться? Чи якісь якості, які ви хочете вбити в собі?

Сонник XXI століття
Полювання бачити уві сні — до змін у справах, новини у вашому домі.

У ній брати участь — до необхідності бути обережніше.

Ловити звірів — до нового знайомству, обману, підступності; якщо ви ловите звірів голими руками — вас чекає несподіваний успіх.

Полювати в компанії — вам належить взяти участь в сумнівній справі; полювати одному — до удачі.

Мисливець уві сні — означає появу ворога і його маневри проти вас — це служить попередженням про те, що ви нехтуєте явним погіршенням ваших справ.

Якщо мисливець стріляє в птаха — значить, небезпечний ворог губить ваші надії, навмисне збуджує підозри проти друзів.

Якщо мисливець полює на людину — це попередження, що, нападаючи на інших, хтось мітить в вас.

Якщо уві сні мисливець ставить капкани, сидить у засідці — передчуття підказують вам подвоїти обережність і пильність.

Якщо мисливець підстерігає звіра — попередження, що вороги використовують ваші потягу для того, щоб заманити вас у пастку.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви вдало полюєте на оленя — це добрий знак, що передвіщає благополуччя. Закоханим цей сон обіцяє виконання їх бажань.

Полювання на зайця — означає невдачі і неприємності і особливо розчарування в коханні.

Якщо Ви полюєте на лисицю — цей сон попереджуєте підступність конкурентів або суперників; якщо Ви лисицю вбиваєте — це обіцяє Вам перемогу після важкої боротьби.

Еротичний сонник Данилової
Приснився уві сні полювання — говорить про ваш злегка перебільшеному уваги до протилежної статі.

Участь у полюванні — символізує спробу реалізувати практично нездійсненні плани щодо вашого об’єкту обожнювання.

Езотеричний сонник
Бути на полюванні — скрутне становище, складна ситуація, екзотична ситуація вимагає неординарного рішення, відійдіть від звичних стереотипів поведінки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі