Помада. До чого сниться Помада

Губна помада уві сні — ознака фальшивих почуттів.

Бачити у сні чиїсь нафарбовані губи — знак того, що вам не слід довіряти почуттям цієї людини.

Незнайомі люди з нафарбованими губами — підказують, що якийсь не дуже серйозний обман може відвернути вас і як-небудь перешкодити вашим планам.

Фарбувати губи самому — говорить про те, що ви нещирі у своїх почуттях.

Забруднитися губною помадою — знак того, що ваша нещирість у любовних стосунках в підсумку може вийти вам боком.

Сонник від А до Я
Фарбувати уві сні губи помадою — означає, що вас схилить до інтимної близькості чоловік, який вам несимпатичний, проте багато може зробити для вашої кар’єри й благополуччя.

Яскраво-червона помада — передвіщає сімейним сексуальні проблеми, а незаміжнім вказує на правильність їх рішення, віщуючи любов і повагу з боку майбутнього чоловіка.

Перламутрова, виблискували блиском помада — говорить про те, що незабаром вам доведеться розкаятися у власній необачності, яка стане причиною нещасного випадку. Бліда, спокійних тонів губна помада — передвіщає розчарування від подарунка зовсім не в вашому смаку.

Купувати у сні губну помаду — наяву вам будуть лестити, але ви зумієте за зовнішньою схильністю розглядати нещирість і заздрість. Сон, в якому вам дарують помаду — означає, що незабаром вас запросять в нове суспільство, де познайомитеся з цікавою людиною, який відразу ж вкажіть вам свою любов, а ви відповісте йому взаємністю.

Сонник Морозової
Якщо жінка фарбує губи уві сні — наяву вона випробує велике здивування від якоїсь новини. Інше значення: для неї можлива інтимна близькість з людиною, яка може їй допомогти в кар’єрі, грошима або в інших життєвих обставинах, але буде зовсім не цікавий їй як сексуальний партнер.

Зловживати помадою (дуже сильно і яскраво фарбувати губи, рум’яні щоки) — постраждати через власну нещирості.

Купувати помаду — чіплятися по дрібницях до чоловіка, коханця або прихильнику.

Якщо чоловік купує помаду — насправді йому потрібно бути дбайливіше і уважніше до коханої жінки, інакше вона його залишить.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі