Помідори. До чого сняться Помідори

Якщо ви уві сні їсте помідори — значить ви видужуєте.

Зростаючі помідори — обіцяють вам щастя і радість в сімейному житті.

Якщо дівчина в сні бачить стиглі помідори — значить, вона буде щаслива в заміжжі.

Сонник закоханих
Приснилися зростаючі помідори — хороший знак, що передвіщає успіх і щастя в сімейному житті. Дівчина, якій наснилися стиглі помідори — буде щаслива в шлюбі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Стиглі, міцні помідори уві сні — символізують активність і енергійність. Часто такі сни віщують великий успіх вашим задумам. Однак при цьому вам слід пам’ятати, що надмірна напористість або непомірна гордість загрожують сильно перешкодити вам у здійсненні своїх планів.

Гнилі або пошкоджені помідори — передвістя невдач і збитків. Сон підказує, що причиною цих невдач може стати ваша зарозумілість чи надмірні амбіції.

Сонник від А до Я
Вирощувати у сні помідори в домашніх умовах — означає таємну любов, ретельно приховану від заздрісних суперниць. Доглядати за помідорами в городі — передвіщає, що не в міру цікаві персони можуть дізнатись і розголосити ваш серцевий секрет.

Розсада помідорів — означає заплутаність у справах і несподіваний візит небажаного гостя.

Поливати уві сні високі великі кущі помідорів — передвіщають рясний урожай, говорить про те, що незабаром ви дізнаєтеся про існування суперниці, що живе з вами зовсім по сусідству. Збирати стиглі червоні помідори — на щастя і багатства; недостиглі, бурі або зелені — до непередбаченої і небажаної заминка в справах на роботі.

Зіпсовані, почорнілі від несподівано ранніх туманів помідори — поганий знак, що передвіщає ослаблення зору або прогресуючу хворобу очей. Викидати гнилі помідори — зазнаєте невдачі через власну необачність, згодовувати худобі — до хвороби або смерті близьких.

Консервувати уві сні солоні або мариновані помідори — означає зміну в поглядах на те, що здавалося вам непорушною аксіомою. Різати помідори на салат — передвіщає занепад справ або затримку зарплати, варити борщ з помідорами — любов зріє в душі і скоро виплеснеться назовні шаленою пристрастю.

Купувати у сні помідори — передвіщає, що можете потерпіти серйозної поразки в конкурентній боротьбі від своїх суперників по комерції. Є свіжі помідори — уважно стежте за своєю власністю, якою можете втратити; страви з помідорів — досягнете глибокої старості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі