Помирати. До чого сниться Помирати

Бачити у сні вмираючої людини — передвісник нещастя, що насувається з того боку, звідки ви найменше його очікували.

Якщо вам сниться, що ви вмираєте — попередження вам: нехтуючи своїми діловими обов’язками. Ви шкодите справі і собі. До того ж, вас підстерігає хвороба.

Дикі тварини, які уві сні вмирають на ваших очах — обіцяють вам щасливий порятунок від несприятливого впливу на вас. Несприятливий сон, у якому ви бачите передсмертні муки домашніх тварин.

Образ вмираючого істоти — є найбільш яскравим враженням для нашого пробуждающегося свідомості: повертаючись від цього сну до своїх життєвих обов’язків, ми з великою силою відчуємо радість чи скорботу майбутнього нам події і побачимо його з іншої, нової для нас боку. Ця нова точка зору, що виникла під враженням тяжкого сну, допоможе нам зібратися і зі спокійною рішучістю зустріти неминуче.

Сонник Медеї
Померти уві сні самому — ваша справа або задум потерпить крах. Відмовтеся від вторинної спроби «добити» його. Зараз вам необхідно відпочити, озирнутися і вибрати нові цілі.

Бачити померлими знайомих — вам належить сварка чи сварка з даною особою. Обміркуйте аргументи, підкріплюють ваші доводи.

Бачити невідомі трупи — можливі хороші новини. Погоджуйтеся на будь-яке, яке надійшло до вас пропозицію

Сонник Фрейда
У сні вмирати — ви занадто часто дозволяєте страхам опанувати вашою свідомістю, від цього життя здається більш похмурою і трагічно забарвленою, ніж є насправді. Повірте, не варто сприймати все так вже фатально, спробуйте шукати в кожній події в першу чергу не погані, а хороші сторони.

Сонник Хассе
Помирати самому — довге життя; бачити — веселі новини.

Жіночий сонник
Бачити у сні вмираючої людини — знак біди, що насувається звідти, звідки ви найменше її очікували.

Якщо уві сні вмираєте ви — це означає, що, нехтуючи своїми діловими обов’язками, ви шкодите не тільки справі, а й собі. Також можливі проблеми зі здоров’ям.

Якщо уві сні на ваших очах помирає дика тварина — ви зможете щасливо уникнути чийогось негативного впливу на вас.

Сонник Цветкова
Помирати самому або хтось — щаслива подія, звістка, спокійна смуга в житті.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі