Помста. До чого сниться Помста

Бачити у сні, що ви мстите комусь — ознака легкодухого і жорстокого вдачі, який, якщо їм не управляти належним чином, принесе вам багато прикростей і втрату друзів.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться помста — це означає, що ви людина легкодухий, жорстокий і низький, а ваше ставлення до людей призведе до самотності.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жага помсти уві сні — ознака того, що у вашій душі накопичилося небезпечна напруга. Якщо сон не пов’язаний з конкретними життєвими ситуаціями, то він означає, що якісь напівзабуті справи підспудно обтяжують вас і поволі заважають жити.

Неможливість задовольнити уві сні свої мстиві почуття — наяву віщує вам велику кількість ускладнень.

Якщо в реальності ви не знайдете спосіб як-небудь вирішити свої застарілі проблеми — наприклад, пробачити минулі образи або добитися справедливої ​​сатисфакції, то накопичене напруга здатне поволі зруйнувати ваше життя.

Задовольнитися справедливою відплатою у сні — хороший знак. Ще краще, якщо в сні ви щиро вибачте своїх кривдників і випробуєте полегшення. Такий сон говорить, що, схоже, ваше негативний напруга починає спадати, і найближчим часом у вашому житті можуть відбутися зміни на краще.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви охоплені жагою помсти до своїх кривдників і чекаєте випадку, щоб розквитатися з ними — наяву це віщує виконання надій. Бачити сон, в якому ви сповна помстилися своїм ворогам — це знак зайвої грубості, яку ви проявите до колег у стані дратівливості, ніж викличете на себе їх презирство.

Піддатися уві сні чиєюсь жорстокої помсти — це знак заздрості, яка принесе небажані наслідки і вам, і вашим заздрісникам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі